سلام و وقت بخیر
اگر به دنبال کلاس میگردید اسم، شماره تماس و نام کلاس مدنظرتان را از طریق گزینه"درخواست کلاس" وارد کنید. تقاضای شما به صورت سیستمی ثبت و به کارشناسان ما جهت بررسی ارجاع داده میشود. با شما تماس خواهیم گرفت .

موفقیت یک سازمانموفقیت یک سازمان

موفقیت یک سازمان

تاریخ شروع دوره:
1398/8/27
تعداد جلسات:
2
روزهای برگزاری:
دوشنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

همه روزه دوره های آموزشی مختلفی در کشور رو به پیشرفت ما اکران میشود که همگی انها تلاش میکنند تا بخشی از یک فرایند کسب و کار را بررسی ، تقویت و تدریس کنند . 

اینبار در نظر داریم در قالب دو جلسه ۳ ساعته به گفتگو پیرامون یک نسخه عملی و کاربردی بپردازیم که یک مدیر باید به زبان ساده ان را بیاموزد و به روش خودمانی ان را در سازمان خویش اجرا کند. 

در این کارگاه تعامل محور‌تمامی تلاشمان را میکنیم که همگی در پایان دوره یک نسخه کاربردی برای مجموعه خویش در دست داشته باشیم.

بیشتر
نام آموزشگاه:کافه اقتصاد
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:180,000تومان
تخفیف:% 17
قابل پرداخت:

149,400 تومان


Remy Sharp
کافه اقتصاد
درباره آموزشگاه:

کافه اقتصاد

یکی از اصلی ترین حلقه های مفقوده در نظام های اقتصادی رو به رشد که ایران جزئی از آن است، آموزش و بروزرسانی اطلاعات و دانسته های مدیران حوزه صنعت و بازار است. درکناردانشگاهها و دوره های آموزشی میان و بلند مدت، دوره های آموزشی و ارتقا سازمانی حین خدمت از نقش مهمتری برای سلامت دانسته های کاربردی و هدایت مسیر توانمندی های پرسنل به سمت اهداف سازمان برخوردار است و رسالت کلینیک های آموزشی نزدیک کردن مفاهیم علمی به حوزه عملی بازار و مدیریت کسب و کار است.

امیدواریم با همراهی همه فعالان این حوزه، بتوانیم به نتایج بهتری دست یابیم. 

ناحیه شهری:پیروزی
آدرس: (نمایش)
تلفن:051387******(نمایش کامل)
وب سایت:http://atiigroup.ir
صفحه آموزشگاه