کلوپ پاندا

کلوپ پاندا در مشهد

ما در این مقاله سعی داریم به معرفی کلوپ پاندا درمشهد بپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

اهمیت تفریح برای کودکان، کنار خانواده چیست؟

بازی و تفریح خانوادگی یکی از اساسی‌ترین عوامل تقویت شادی و صمیمیت در خانواده است.

فقط کودکان نیستند که به بازی نیاز دارند. درون هر کدام از ما کودک پنهانی وجود دارد که نیاز به تفریح، بازیگوشی و شیطنت دارد. بنابراین، گاهی باید با همسر و فرزندان خود به بازی بپردازیم.
هنگام بازی تفاوت‌ها فراموش می‌شود و معمولاً زخم‌های عاطفی و احساسی بهبود می‌یابد. در بازی، به کودک درون خود فرصت تفریح و لذت می‌دهیم.

حتی بازی‌های فکری و به ظاهر جدی نیز این کارکرد را دارند. خودِ واقعیِ انسان، فقط به‌ هنگام بازی‌ کردن نمایان می‌شود. بازی فرصتی است تا تمام نقش‌ها و نقاب‌های تحمیلی را کنار بزنیم و خودِ خودمان باشیم، همان‌ گونه که واقعاً هستیم.
در زندگی امروزی، نداشتنِ وقت و گرفتار بودن فقط بهانه‌ای است که فرصت این نوع مشارکت و لذت‌های خانوادگی را از خود و افراد خانواده دریغ کنیم. اما با برنامه‌ریزی می‌توان حداقل یک ساعت در هفته، مثلاً تعطیلات آخر هفته را به بازیِ خانوادگی اختصاص داد.

بزرگ‌ترها معمولاً بهانه‌های خوبی برای بازی‌نکردن دارند. اما آنها باید بر بهانه‌ها و منیّت خود غلبه کنند و با بچه‌ها و جوانان بازی کنند. باید یاد بگیریم که گاهی دوباره کودک شویم، همانند یک کودک عمل کنیم. تا به خود و عزیزان‌مان، زمانی برای شادی، لذت، رهایی و آسودگی‌خاطر هدیه کنیم.

کلوپ پاندا در مشهد

کلوپ پاندا اولین مجموعه سرپوشیده تخصصی کودکان می باشد. که با هدف توجه به بازی و تفریح کودکان و توجه به بازیهای حرکتی و فیزیکی طراحی گردیده است .

کلوپ پاندا در سال 1390 تاسیس گردید که به عنوان اولین مجموعه تفریحی – فرهنگی – ورزشی کودکان با آرم تجاری پاندا به ثبت رسیده است .
مجموعه بازی کلوپ پاندا تنها یک مجموعه بازی برای سرگرمی کودک شما نیست. این مجموعه با طراحی ویژه ایستگاه های بازی به صورت کاملا خلاقانه سعی در رشد فکری و جسمی هرچه بیشتر کودکان شما دارد .

مجموعه کلوپ پاندا با دارا بودن 17 ایستگاه بازی مجزا , سعی در بهبود عملکرد های حرکتی کودک داشته. و با زمان بندی کردن بازی ها برای کودک شما از وابستگی به یک موضوع و تکراری شدن آن جلوگیری میکند .

تجهیزات کلوپ پاندا

کلیه تجهیزات بازی در کلوپ پاندا الهام گرفته از نیازهای رشد فیزیکی و تربیتی کودکان بوده و مقوله ورزش و پرداختن به فعالیتهای ورزشی از نقاط تمایز و برجسته این مجموعه می باشد .

از جمله ایستگاههای ورزشی این مجموعه دیواره صخره نوردی، تیرو کمان، تعادلی ،ترامپولین ،پلهای معلق، اتومبیل رانی ، قایق رانی ، ریس نت ، ورزشهای توپی، بازیهای بومی و سنتی می باشد.  که از جمله اهداف این مجموعه آشنا کردن کودکان با ورزش و استعدیابی و هدایت و سوق دادن کودک به رشته ورزشی مورد علاقه اش می باشد.

از جمله ایستگاههای حائز اهمیت در این مجموعه کارگاههای خلاقیت می باشد .

کارگاه نقاشی، کاردستی، بازیهای فکری و لگو از جمله ایستگاههایی است که با هدف پرداختن به بازیهای خلاق طراحی گردیده و مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد .

از جمله فعالیتهای جانبی کلوپ برگزاری جشنواره های متعدد، همکاری با هیئتهای ورزشی استان، برگزاری مراسم تولد و خدمت رسانی به مهد کودکها و دبستانها  و ایجاد ایستگاه روانشناسی،بازی درمانی و تست شخصیت کودکان می باشد.

از امکانات جانبی کلوپ پاندا می توان به غرفه های کتاب کودک ، CD کودک ، بازیهای فکری و کافی شاپ اشاره کرد که مجموع موارد قید شده توانسته است محیطی جذاب و ایمن و مقرون به صرفه را برای خانواده ها فراهم آورد .

این مجموعه با دارا بودن 20 پرسنل اجرایی کادر حرفه ای و جوانی را برای میزبانی کودکانتان فراهم آورده که با استفاده از لباس فرم های ویژه و رفتاری مهربان با کودکان در محل هر ایستگاه به بازی میپردازند .
خرید بلیط از این مجموعه به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . برای استفاده از تمامی بازی های مجموعه شما میتوانید با تهیه کارت های مجموعه به بازی بپردازید .
همچنین اگر شما جزء انجمن اولیا و مربیان مدرسه فرزند خود هستید میتوانید این مجموعه را برای بازدید به مدیریت پیشنهاد کرده و به پیشواز تدارک یک اردوی شاد بروید .
این مجموعه دارای دو شعبه در سطح شهر مشهد میباشد . شعبه اصلی با عنوان کلوپ پاندا واقع در صیاد شیرازیو شعبه دوم این مجموعه با عنوان پاندا پلاس در الهیه قاسم آباد است .

مجموعه بازی ها :

 • ایستگاه پل معلق و زیپ لاین

در این بخش که مختص سنین 7 تا 10 سال است . کودک با استفاده از کابل های محافظ و کلاه ایمنی تجهیز خواهد شد.

قبل از استفاده از کلاه ایمنی به فرزند شما یک کلاه یکبار مصرف نخی داده میشود ( برای جلوگیری از انتقال کثیفی و باکتری از یک کلاه ایمنی به دیگری ) که پس از اتمام بازی بایستی دور انداخته شود .
در بخش پل معلق که در قسمت سقف مجموعه است , فرزند شما تمرکز و تعادل را در کنار یکدیگر تجربه خواهد کرد . مربی در تمام لحظات کنار فرزند شما ماجراجویی خواهد کرد . بعد از اتمام پل بایستی به کابل اصلی متصل شوند و از آنجا  ” زیپ لاین ” را تجربه خواهد کرد.

کلوپ پاندا درمشهد

پل معلق مجموعه بازی کلوپ پاندا

 • ایستگاه قهرمان کوچولو

هماهنگی چشم و دست
برون ریزی هیجانی
کنترل هیجان
هماهنگی حرکتی توجه و تمرکز

 • ایستگاه نقاشی و کاردستی
 • ایستگاه ایرهاکی
 • ایستگاه تیر و کمان
 • ایستگاه شن بازی

در یک ایستگاه جذاب برای شن بازی , شما میتوانید در کنار فرزند خودتان که قبل از ورود به این ایستگاه با روپوش محافظ آماده شده است , به بازی بپردازید .
میز مشخصی وجود دارد که در زیر آن مهتابی روشن است و در این بخش کودکان بزرگ سال تر میتوانند نقاشی با شن را تجربه کنند .
در این بخش اسباب بازی های پلاستیکی به همراه تمام ابزارها و شابلون های مناسب برای بازی های شنی وجود دارد . شما میتوانید بدون هیچ دغدغه ای برای آلودگی با شن های نرم و خنک بازی کنید .

کلوپ پاندا درمشهد

نقاشی با شن

 • ایستگاه دهکده کوچولوها(خاله بازی)
 • کارگاه خلاقیت
 • ایستگاه ترامپولین
 • ملوان کوچولو
 • ایستگاه راننده کوچولو
کلوپ پاندا درمشهد

این ایستگاه بازی با هدف کنترل تمرکز , تقویت اعتماد به نفس و فراگیری قوانین راهنمایی و رانندگی تاسیس شده است . که برای خردسالان شما بسیار سرگرم کننده خواهد بود . ایستگاه راننده کوچولو با وجود ماکت های متناسب دنیای واقعی , کودکان را با محیط بیرونی در حین بازی آشنا خواهد کرد .

 • ایستگاه ریس نت

اولین نرم افزار شبیه ساز رانندگی درکشور زیر نظر بهترین و مجربترین مربیان هیٲت اتومبیلرانی کشور
اهداف این ایستگاه شامل : افزایش دقت و تمرکز , سرعت عمل, افزایش اعتماد به نفسو هماهنگی بین اعضای بدن است .
در این بخش از مجموعه بازی کلوپ پاندا , کودک میتواند تجربه یک رانندگی را با وجود شبیه ساز گاز و کلاج و ترمز و فرمان و دنده فرابگیرد .
در این بخش کودک اتومبیل را انتخاب کرده و به مسابقه رایانه ای میپردازد . از ویژگی های مهم این بخش این است که کودک به قانون مندی در قالب زمان متعهد میشود و در مدت زمان مسابقه به بازی میپردازد و بعد از آن خودرو خاموش شده و کودک بایستی ایستگاه را ترک کند .

 • ایستگاه قلعه ماجراجویان کلوپ پاندا درمشهد

هیجان و ماجرا جویی
ایجاد روحیه همکاری
تقویت قوه تخیل
تقویت قوای جسمانی
افزایش توده ماهیچه ای

 • ایستگاه صخره نوردی

تقویت ماهیچه ها
سرعت عمل
هماهنگی عضلات
هماهنگی ماهیچه ها و فکر

 • ایستگاه پاندا کوچولو(زیر 3سال)
 • ایستگاه بازی گروهی و مکعب
 • خواننده شو

تجربه شیرین خوانندگی

لطفا امتیاز دهید

15 دیدگاه دربارهٔ «کلوپ پاندا در مشهد»

 1. زهرا صادق

  سلام
  تشکر ویژه از پرسنل کلوپ پاندا و اتاق فکر نیکارو؛همه چی خوب بود و خوش گذشت خداروشکر.فقط گروه تولد سروصدای زیادی داخل کلوپ ایجاد کرده بودند کع تا اخر هم ادامه داشت.من دوست داشتم تو محیط ارومتری قرار داشتیم.
  ممنون

 2. ممنون از گروه نیکارو ،موفق باشین ،همه چی خیلی خوب و منظم بود .فکر میکردم شلوغ باشه ولی دیدم خیلی خوب برنامه ریزی شده و منظم

 3. ممنون از آقای نوروزی وخسته نباشید به گروه پرانرژی وفعال نیکارو خیلی عالی بود پاندا خوش گذشت به بچه ها انشاالله در تمام مراحل موفق باشید????

 4. تو این هوای سرد که زیاد نمیتونیم بچه ها رو بیرون ببریم ،جشنواره بموقع و بخوبی برگزار شد?

 5. سلام منم تشکر میکنم از همه عزیزان و همچنین اقای نوروزی (پشتیبانی).عاللییی بود

  1. عاطفه حسین زاده

   خوشحالیم که در این کمپین کنار نیکارو بودید .
   ما تمام تلاشمون رو خواهیم کرد تا دوره ها و کلاس های با کیفیت با مناسب ترین قیمت براتون تدارک ببینیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن