وبلاگ نیکارو

کلوپ پاندا در مشهد

کلوپ پاندا در مشهد

کلوپ پاندا اولین مجموعه سرپوشیده تخصصی کودکان می باشد که با هدف توجه به بازی و تفریح کودکان و توجه به بازیهای حرکتی و فیزیکی طراحی گردیده است .

کلوپ پاندا در سال 1390 تاسیس گردید که به عنوان اولین مجموعه تفریحی – فرهنگی – ورزشی کودکان با آرم تجاری پاندا به ثبت رسیده است .
مجموعه بازی کلوپ پاندا تنها یک مجموعه بازی برای سرگرمی کودک شما نیست . این مجموعه با طراحی ویژه ایستگاه های بازی به صورت کاملا خلاقانه سعی در رشد فکری و جسمی هرچه بیشتر کودکان شما دارد .

مجموعه کلوپ پاندا با دارا بودن 17 ایستگاه بازی مجزا , سعی در بهبود عملکرد های حرکتی کودک داشته و با زمان بندی کردن بازی ها برای کودک شما از وابستگی به یک موضوع و تکراری شدن آن جلوگیری میکند .

کلیه تجهیزات بازی در کلوپ پاندا الهام گرفته از نیازهای رشد فیزیکی و تربیتی کودکان بوده و مقوله ورزش و پرداختن به فعالیتهای ورزشی از نقاط تمایز و برجسته این مجموعه می باشد . از جمله ایستگاههای ورزشی این مجموعه دیواره صخره نوردی، تیرو کمان، تعادلی ،ترامپولین ،پلهای معلق، اتومبیل رانی ، قایق رانی ، ریس نت ، ورزشهای توپی، بازیهای بومی و سنتی می باشد که از جمله اهداف این مجموعه آشنا کردن کودکان با ورزش و استعدیابی و هدایت و سوق دادن کودک به رشته ورزشی مورد علاقه اش می باشد.

از جمله ایستگاههای حائز اهمیت در این مجموعه کارگاههای خلاقیت می باشد .

کارگاه نقاشی، کاردستی، بازیهای فکری و لگو از جمله ایستگاههایی است که با هدف پرداختن به بازیهای خلاق طراحی گردیده و مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد .

از جمله فعالیتهای جانبی کلوپ برگزاری جشنواره های متعدد، همکاری با هیئتهای ورزشی استان، برگزاری مراسم تولد و خدمت رسانی به مهد کودکها و دبستانها  و ایجاد ایستگاه روانشناسی،بازی درمانی و تست شخصیت کودکان می باشد.

از امکانات جانبی کلوپ پاندا می توان به غرفه های کتاب کودک ، CD کودک ، بازیهای فکری و کافی شاپ اشاره کرد که مجموع موارد قید شده توانسته است محیطی جذاب و ایمن و مقرون به صرفه را برای خانواده ها فراهم آورد .

این مجموعه با دارا بودن 20 پرسنل اجرایی کادر حرفه ای و جوانی را برای میزبانی کودکانتان فراهم آورده که با استفاده از لباس فرم های ویژه و رفتاری مهربان با کودکان در محل هر ایستگاه به بازی میپردازند .
خرید بلیط از این مجموعه به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . برای استفاده از تمامی بازی های مجموعه شما میتوانید با تهیه کارت های مجموعه به بازی بپردازید .
همچنین اگر شما جزء انجمن اولیا و مربیان مدرسه فرزند خود هستید میتوانید این مجموعه را برای بازدید به مدیریت پیشنهاد کرده و به پیشواز تدارک یک اردوی شاد بروید .
این مجموعه دارای دو شعبه در سطح شهر مشهد میباشد . شعبه اصلی با عنوان کلوپ پاندا واقع در صیاد شیرازیو شعبه دوم این مجموعه با عنوان پاندا پلاس در الهیه قاسم آباد است .

مجموعه بازی ها :

 • ایستگاه پل معلق و زیپ لاین

در این بخش که مختص سنین 7 تا 10 سال است . کودک با استفاده از کابل های محافظ و کلاه ایمنی تجهیز خواهد شد . قبل از استفاده از کلاه ایمنی به فرزند شما یک کلاه یکبار مصرف نخی داده میشود ( برای جلوگیری از انتقال کثیفی و باکتری از یک کلاه ایمنی به دیگری ) که پس از اتمام بازی بایستی دور انداخته شود .
در بخش پل معلق که در قسمت سقف مجموعه است , فرزند شما تمرکز و تعادل را در کنار یکدیگر تجربه خواهد کرد . مربی در تمام لحظات کنار فرزند شما ماجراجویی خواهد کرد . بعد از اتمام پل بایستی به کابل اصلی متصل شوند و از آنجا  ” زیپ لاین ” را تجربه خواهد کرد.

پل معلق مجموعه بازی کلوپ پاندا

 • ایستگاه قهرمان کوچولو

هماهنگی چشم و دست
برون ریزی هیجانی
کنترل هیجان
هماهنگی حرکتی توجه و تمرکز

 • ایستگاه نقاشی و کاردستی
 • ایستگاه ایرهاکی
 • ایستگاه تیر و کمان
 • ایستگاه شن بازی

در یک ایستگاه جذاب برای شن بازی , شما میتوانید در کنار فرزند خودتان که قبل از ورود به این ایستگاه با روپوش محافظ آماده شده است , به بازی بپردازید .
میز مشخصی وجود دارد که در زیر آن مهتابی روشن است و در این بخش کودکان بزرگ سال تر میتوانند نقاشی با شن را تجربه کنند .
در این بخش اسباب بازی های پلاستیکی به همراه تمام ابزارها و شابلون های مناسب برای بازی های شنی وجود دارد . شما میتوانید بدون هیچ دغدغه ای برای آلودگی با شن های نرم و خنک بازی کنید .

نقاشی با شن

 • ایستگاه دهکده کوچولوها(خاله بازی)
 • کارگاه خلاقیت
 • ایستگاه ترامپولین
 • ملوان کوچولو
 • ایستگاه راننده کوچولو

این ایستگاه بازی با هدف کنترل تمرکز , تقویت اعتماد به نفس و فراگیری قوانین راهنمایی و رانندگی تاسیس شده است . که برای خردسالان شما بسیار سرگرم کننده خواهد بود . ایستگاه راننده کوچولو با وجود ماکت های متناسب دنیای واقعی , کودکان را با محیط بیرونی در حین بازی آشنا خواهد کرد .


 • ایستگاه ریس نت

اولین نرم افزار شبیه ساز رانندگی درکشور زیر نظر بهترین و مجربترین مربیان هیٲت اتومبیلرانی کشور
اهداف این ایستگاه شامل : افزایش دقت و تمرکز , سرعت عمل, افزایش اعتماد به نفسو هماهنگی بین اعضای بدن است .
در این بخش از مجموعه بازی کلوپ پاندا , کودک میتواند تجربه یک رانندگی را با وجود شبیه ساز گاز و کلاج و ترمز و فرمان و دنده فرابگیرد .
در این بخش کودک اتومبیل را انتخاب کرده و به مسابقه رایانه ای میپردازد . از ویژگی های مهم این بخش این است که کودک به قانون مندی در قالب زمان متعهد میشود و در مدت زمان مسابقه به بازی میپردازد و بعد از آن خودرو خاموش شده و کودک بایستی ایستگاه را ترک کند .

 • ایستگاه قلعه ماجراجویان

هیجان و ماجرا جویی
ایجاد روحیه همکاری
تقویت قوه تخیل
تقویت قوای جسمانی
افزایش توده ماهیچه ای

 • ایستگاه صخره نوردی

تقویت ماهیچه ها
سرعت عمل
هماهنگی عضلات
هماهنگی ماهیچه ها و فکر

 • ایستگاه پاندا کوچولو(زیر 3سال)
 • ایستگاه بازی گروهی و مکعب
 • خواننده شو

تجربه شیرین خوانندگی

برای خواند مقاله “معرفی بهترین کلاسهای مهارتی سرگرمی کودکان در مشهد” اینجا کلیک کنید .