campain
معرفی بهترین مرکز مشاوره غرب تهران

معرفی بهترین مرکز مشاوره غرب تهران

در این مطلب میخواهیم به معرفی بهترین مرکز مشاوره غرب تهران بپردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

روانشناسی ترس چیست؟

 یکی از رایج ترین واکنشهای طبیعی انسان ترس است. آیا تا به حال در مقابل گروهی از مردم صحبت کرده اید ، یا سعی کرده اید لباسی جدید بخرید ؟ یا شاید شما بخواهید به شخصی بگویید که احساسات شما را دوست دارد ، اما احساس می کنید که تپش قلب شروع به غلبه بر شما می کند؟ ترس چیزی است که همه ما در زندگی خود تجربه کرده ایم و بخش عمده زندگی ما را تشکیل می دهد. روانشناسی در پشت آن وجود دارد، و چه چیزی باعث ترس می شود.

ترس به عنوان یک واکنش بیوشیمیایی و عاطفی

این احساسی ابتدایی است که ما انسانها به خود اختصاص داده ایم ، و از آن استفاده می شود تا از خطری که در آن وجود دارد برای ما تعریف شود. و در گذشته نیاکان ما برای زنده نگه داشتن خود از آن استفاده می کرده اند. این دو نوع واکنش متفاوت دارد یک واکنش بیوشیمیایی و یک واکنش عاطفی .

واکنش بیوشیمیایی چیزی است که از نظر جسمی احساس می کنید، از جمله افزایش ضربان قلب، عرق کردن و سطح بالاتر آدرنالین. اگر با مبارزه یا پاسخ پرواز آشنا باشید، این در واقع همان چیزی است که اتفاق می افتد، و بدن آماده می شود که یا بجنگد یا فرار کند. این یک پاسخ خودکار است که برای بقا بسیار مهم است.

همچنین یک واکنش عاطفی وجود دارد، که یک پاسخ شخصی به ترس است. برخی از افراد با این نوع واکنش روبرو هستند که اینگونه افراد را عاشقان آدرنالین می نامند. سایر افراد به هر قیمتی از شرایط ترس جلوگیری می کنند و ترس می تواند مثبت یا منفی تلقی شود.

دو نوع ترس داریم که عبارتند از:

  • ترسهای طبیعی
  • ترسهای شرطی

موارد طبیعی آنهایی هستند که با آنها به دنیا آمده ایم. احتمالاً این یک ترس طبیعی است. سپس ترس های مشروط وجود دارد، که وقتی اتفاقات منفی در گذشته رخ می دهد، شکل می گیرد و پس از آنکه ما یک بار دیگر که آن اتفاق می افتد می ترسیم. چرا این اتفاق می افتد؟ که این یک پاسخ غیر منطقی به چیزی است زیرا نوع مغز ما را فریب می دهد که فکر می کنیم شرایط مشابه به همان نتیجه منجر می شود.

معرفی بهترین مرکز مشاوره غرب تهران
معرفی بهترین مرکز مشاوره غرب تهران

آشنایی بیشتر با نیکارو

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس آشپزی تهران
معرفی کلاس های عکاسی تهران
معرفی بهترین کلاس های بازیگری درتهران
معرفی بهترین کلاس خیاطی تهران
معرفی بهترین کلاس نقاشی تهران
بهترین باشگاه رزمی تهران
معرفی باشگاه های سنگ نوردی تهران
بهترین کلاس اسکیت تهران
بهترین کلاس هنرهای سنتی تهران
معرفی بهترین باشگاه های والیبال در تهران
معرفی بهترین کلاس یوگا تهران
معرفی بهترین کلاس فرانسه تهران
معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی در تهران
معرفی کلاس نویسندگی در تهران
معرفی بهترین مرکز مشاوره تهران
معرفی بهترین مرکز مشاوره شرق تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.