معرفی بهترین مرکز مشاوره ایلام

معرفی بهترین مرکز مشاوره ایلام

شاخه های مختلف روانشناسی

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مرکز مشاوره ایلام بپردازیم، اما قبل از آن می‌خواهیم بررسی کنیم که شاخه‌های مختلف روانشناسی چیست. روان‌شناسی شاخه‌های بسیار گوناگونی دارد. هم‌اکنون انجمن روان‌شناسی آمریکا (APA) دارای بیش از ۵۰ شاخه است. شمار فراوان این شاخه‌های برای این است که روان‌شناسی دانشی کاربردی است که همهٔ زمینه‌های زندگیمان را دربرمی‌گیرد. برای نمونه: روان‌شناسی عمومی، روان‌شناسی بالینی، روان‌شناسی راهنمایی و مشاوره، روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی تربیتی، روان‌شناسی آزمایشگاهی (روان‌شناسی تجربی)، فرا روان‌شناسی، روان‌شناسی اجتماعی، روان‌شناسی شخصیت، روان‌شناسی سیاسی، روان‌شناسی کودکان استثنایی، روان‌شناسی مثبت‌نگر، روان‌شناسی جنایی و …

روانشناسی علم مطالعه رفتار و ذهن انسان است. مباحثی مانند زبان بدن، مهارتهای ارتباطی، مهارت اعتماد به نفس، مهارت های ابراز وجود و بسیاری از این موارد جزو چهارچوب اساسی مورد بحث در علم روانشناسی هستند. همه ما به دنبال داشتن یک زندگی بهتر با ایده آل های خود هستیم. عواملی مانند شادی، خوشبختی و رضایت از زندگی، موفقیت ، سلامت روحی و روانی، ثروت مالی، جایگاه اجتماعی مناسب و مانند اینها از جمله مواردی هستند که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. علم روانشناسی موثرترین ابزار برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.

بهترین کلینیک روانشناسی ایلام
بهترین کلینیک روانشناسی ایلام

معرفی بهترین مرکز مشاوره ایلام

هزاران سال است که «روح و روان» ، ذهن انسان را به خود مشغول کرده است. این موضوع را می‌توان با نگاهی به آثار برجای مانده از گذشتگان استنباط کرد. انواع مختلفی از مراسم مذهبی یا غیر مذهبی که برای آرامش ارواح مردگان یا دور کردن ارواح خبیثه انجام می‌شد نشانگر این مطلب است. امروزه به مانند گذشته «روح و روان» همان اهمیت گذشته خود را با وجود تغییرات بنیادی در ارزش‌ها و تعاریف ما از مسائل حفظ کرده است و کمتر کسی را می‌توان سراغ داشت که «علم روان شناسی» بی‌نیاز باشد. این علم با همه جوانب زندگی ما در ارتباط است. در ادامه به معرفی بهترین مرکز مشاوره ایلام می‌پردازیم.

مرکز مشاوره سینا

  • مدیریت: آقای دکتر رحمت رمضانی
  • واقع در بلوار سیدالشهدا

مرکز تخصصی روانشناسی سینا ارائه دهنده خدمات روان درمانی، خانواده درمانی، روان درمانی بیماران مزمن، درمان اختلالات کودک و نوجوان، و مشاوره ازدواج می‌باشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

مرکز مشاوره امید فردا

  • مدیریت: آقای دکتر شهرام مامی
  • واقع در چهارراه سعدی، پایین تر از بانک صادرات

مشاهده صفحه آموزشگاه

مرکز مشاوره کفایت

  • مدیریت: آقای محمد صالحی
  • واقع در خیابان طالقانی، کوچه باغ اسلامی

مشاهده صفحه آموزشگاه

مرکز مشاوره نغمه

  • مدیریت: آقای دکتر فتح الله محمدیان
  • واقع در میدان مخابرات

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری ایلام

 

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات