ثبت نام آزمون ورودیثبت نام آزمون ورودی

ثبت نام آزمون ورودی

تاریخ شروع دوره:
1398/8/2
تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 11:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:


در این دوره بعد از آزمون ورودی دانش آموزان مستعد و توانمند شناسایی شده و برای شکوفایی مهارتهای ارتباطی، رهبری، کارتیمی، کارآفرینی، کسب وکار، خلاقیت و خودشناسی یک فوق برنامه کاربردی و جذاب در پنج شنبه ها برنامه ریزی شده است. 

سوالات این دوره تشریحی می باشد و بیشتر ارزیابی توانمندیها، مهارت ها و عادات  شماست. و برای شرکت در این سنجش و ارزیابی کتاب خاصی معرفی نمی شود و بیشتر عملکرد، شایسته گی ها و دستاوردهای  شما در طول زندگی  ملاک می باشد.
دانش آموزان متوسطه ای که موفق به احراز شرایط و ورود به فرهنگستان نوآوری و کارآفرینی دانش آموزی شدند، بورسیه اتاق بازرگانی هستند و هیچ مبلغی پرداخت نمی کنند و به صورت رایگان از محتوی علمی و آموزشی این دوره بهرمند می گردند.
ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم از تمامی رشته شامل نظری (ریاضی، تجربی، انسانی )، هنرستان های فنی و حرفه ای و کارودانش  
بیشتر
نام آموزشگاه:فرهنگستان کارآفرینی دانش آموزی
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:رایگان
قابل پرداخت:

رایگان


Remy Sharp
فرهنگستان کارآفرینی دانش آموزی
درباره آموزشگاه:

فرهنگستان کارآفرینی و نوآوری دانش آموزی در قالب یک ترم آموزشی ایجاد شده تا به شناسایی، شکوفایی و آموزش استعدادهای دانش آموزان دختر و پسر دوره دوم متوسطه و نهمی ها در حوزه کسب و کار و کارآفرینی بپردازد.

فرهنگستان نوآوری و کارآفرینی دانش آموزی قصد دارد بستری فراهم کند تا پرورش مدیران، کارآفرینان و تاثیرگذارن آینده در کنار مدیران و کارآفرینان استان اتفاق بیفتد.

 

 

ناحیه شهری:وکیل آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:(13)0513****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/farhangestankarafarini
صفحه آموزشگاه