سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ثبت نام آزمون ورودیثبت نام آزمون ورودی

ثبت نام آزمون ورودی

تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 11:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
18


در این دوره بعد از آزمون ورودی دانش آموزان مستعد و توانمند شناسایی شده و برای شکوفایی مهارتهای ارتباطی، رهبری، کارتیمی، کارآفرینی، کسب وکار، خلاقیت و خودشناسی یک فوق برنامه کاربردی و جذاب در پنج شنبه ها برنامه ریزی شده است. 

سوالات این دوره تشریحی می باشد و بیشتر ارزیابی توانمندیها، مهارت ها و عادات  شماست. و برای شرکت در این سنجش و ارزیابی کتاب خاصی معرفی نمی شود و بیشتر عملکرد، شایسته گی ها و دستاوردهای  شما در طول زندگی  ملاک می باشد.
دانش آموزان متوسطه ای که موفق به احراز شرایط و ورود به فرهنگستان نوآوری و کارآفرینی دانش آموزی شدند، بورسیه اتاق بازرگانی هستند و هیچ مبلغی پرداخت نمی کنند و به صورت رایگان از محتوی علمی و آموزشی این دوره بهرمند می گردند.
ویژه دانش آموزان دختر و پسر پایه های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم از تمامی رشته شامل نظری (ریاضی، تجربی، انسانی )، هنرستان های فنی و حرفه ای و کارودانش  
بیشتر
نام آموزشگاه:فرهنگستان کارآفرینی دانش آموزی
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:رایگان
قابل پرداخت:

رایگان


Remy Sharp
فرهنگستان کارآفرینی دانش آموزی
درباره آموزشگاه:

فرهنگستان کارآفرینی و نوآوری دانش آموزی در قالب یک ترم آموزشی ایجاد شده تا به شناسایی، شکوفایی و آموزش استعدادهای دانش آموزان دختر و پسر دوره دوم متوسطه و نهمی ها در حوزه کسب و کار و کارآفرینی بپردازد.

فرهنگستان نوآوری و کارآفرینی دانش آموزی قصد دارد بستری فراهم کند تا پرورش مدیران، کارآفرینان و تاثیرگذارن آینده در کنار مدیران و کارآفرینان استان اتفاق بیفتد.

 

 

بیشتر