تست بازیگریتست بازیگری
امکان پرداخت قسطی

تست بازیگری

تاریخ شروع دوره:
1399/11/1
تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 19:00
مهلت ثبت نام:
16341317
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

کلیه افراد علاقه مند به ثبت نام در دوره بازیگری آموزشگاه سینمایی آپادانا ملزم به شرکت در تست ورودی و انجام ارزیابی های بدوی می باشند .

تست بازیگری شامل ارزیابی شناختی فرد از سینما -اطلاعات عمومی و تخصصی- و میزان توانایی عملی او در ایفای نقش می باشد


جهت انجام تست تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و یک قطعه عکس پرسنلی خود را آپلود نمایید.

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آپادانا
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:10,000تومان
قابل پرداخت:

10,000 تومان


Remy Sharp
آپادانا
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا در محدوده خیابان امام رضا مشهد واقع شده است. این مجموعه وابسته به موسسه فرهنگی هنری دوستان آپادانا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 938 اداره ثبت شرکت های مشهد  فعالیتش را از سال 1380 آغاز نموده است. این آموزشگاه از بدو امر آموزش در رشته های هنری تست و آموزش بازیگری، کارگردانی، فیلم نامه نویسی، تصویربرداری، عکاسی و تدوین به صورت کاملا تخصصی با بهره گیری از اساتید حرفه ای فعالیت نموده است و توانسته اعتماد هنرجویان خود را کسب کند.

این آموزشگاه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت میکند و با حضور بسیاری از چهرهای مهم و بزرگ صنعت سینمای کشور در آموزشگاه سینمایی آپادانا، به صورت گیری هر چه بهتر آموزش ها کمک شایانی میکنند. به همین سبب هنرجویانی که در پایان دوره ها فارغ التحصیل میشوند از مهارت بالا و اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستند.

کارشناسان آموزشگاه با ارائه مشاوره های رایگان به کشف استعداد هنرجویان کمک زیادی میکنند و علاقه مندان با تصمیم های درست میتوانند پیشرفت های بزرگی را داشته باشند.

تمامی فارق التحصیلان رشته بازیگری از آموزشگاه آپادانا گواهینامه معتبر و رسمی دریافت میکنند و میتوانند براحتی وارد عرصه سینما و تئاتر شوند.

برخی از چهره های برتر سینما و تلوزیون که آپادانا در این سالها بعنوان مدرس دوره با آنها همکاری نموده است عبارتند از:

سرکار خانم آزیتا حاجیان ، سرکار خانم پوران درخشنده ، سرکار خانم مارال فرجاد ، جناب آقای جهانگیر الماسی ، جناب آقای دکتر محمد صادقی ، جناب آقای عبدالله باکیده ، جناب آقای اصغر همت ، جناب آقای محمد متوسلانی ، جناب آقای مهدی امینی خواه، محمد حسین باکیده، سیما مطلبی، سحر نظام دوست، و نلی رضوی 

در موسسه بازیگری آپدانا تعیین سطح و مشاوره رایگان است.

ناحیه شهری:احمد آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051385****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.apadana-f.ir/
صفحه آموزشگاه