سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

سفر درون(عصر)سفر درون(عصر)

سفر درون(عصر)

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
سه شنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
18:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
142
کارگاه سفر به درون

کارگاههای سفر درون در فاز اول با تحلیل رفتار متقابل اریک برن آغاز می گردد.

تحلیل رفتار به شناخت توانایی های درونی کمک میکند، 
شناخت انواع من اجرایی ماندد، والد، بالغ، کودک، شناخت، پیش نویس ها و ...


بیشتر
نام آموزشگاه: موسسه بلندای هنر میهن
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:170,000تومان
قابل پرداخت:

170,000 تومان


Remy Sharp
موسسه بلندای هنر میهن
درباره آموزشگاه:

موسسه” بلندای هنر میهن” در زیر شاخه کودک و نوجوان ،با نام “آفریدمان” تحقیقات بین رشته ای خود را در زمینه هنر، روانشناسی،خلاقیت و مهارت سازی برای کودکان، از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است. این موسسه اگر چه رویکردهای متفاوت در آموزش کودکاندر نقاط مختلف دنیا را بررسی و مطالعه کرده است،سعی بر بومی سازی و ارتقاءخودباوری ملی والدین و کودکان و همچنین مربیان کودک داشته است،تا همواره توانمندی ها و ارزشهای وجودی خود و کشور خود را نادیده نگیرند. موسسه بلندای میهن یکی از مراکزیست که در طول این سالها به صورت تخصصی به پرورش خلاقیت در کودکان و مربیان پرداخته است. پرورش حدود ۱۰۰ مربی در اقصی نقاط ایران و برگزاری ده ها دوره تخصصی هنر و خلاقیت کودکان با هدف آموزش و  بهبود شرایط خلاقیت،از جمله کارهای موسسه می باشد.همچنین بطور معمول به موازات کارگاههای کودک،کارگاههای تخصصی ویژه والدین نیز برگزار شده تا والدین گرامی نقش خود را بهتر ایفاء کنند. موسسه بلندای هنر میهن در بخش بزرگسال به ترکیب بین رشته ای هنرخلاقیت و روانشناسی هنر پرداخته و نتیجه این پژوهش را. در این موسسه کوشش بر آن بوده است که اساتید علاقمند و خلاق بکار گرفته شوند.و بنظر می رسد نتیجه فعالیتهای مرکز ثمربخش و موثر بوده است. همچنین انواع کارگاههای هنر تجسمی،به منظور تواناسازی هنرجویان در مرکز برگزار می گردد. و در همین راستا به نوآوری و کارآفرینی در زمینه هنر نیز توجه داشته ایم.


آموزشگاه هنرهای تجسمی فوق جهت سهیم کردن علاقمندان به هنر در چشیدن طعم لذت بخش خلاقیت هنری و آشنا کردن هنرجویان با روشهای نوین عرضه آثار هنری توسط جمعی از دانش آموختگان رشته هنر تاسیس گردیده است. تمام تلاش اساتید حرفه‌ای مجموعه طراحی آموزش های کاربردی و ایجاد دید هنری و خلاقانه در زندگی روزمره و انتقال هرچه بهتر این تجربیات و مهارت ها به هنرجویان بوده و در این خصوص نهایت تلاش خود را مبذول داشته اند. موسسه بلندای هنر میهن واقع در شهر تهران و در محله منطقه 8 است.
بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 8
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:093584****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.honarmihan.ir
صفحه آموزشگاه