سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

دوره زوج درمانیدوره زوج درمانی

دوره زوج درمانی

تاریخ شروع دوره:
1400/4/12
تعداد جلسات:
5
روزهای برگزاری:
شنبه
زمان برگزاری:
21:00 الی 22:00
مهلت ثبت نام:
30190917
ثانیهدقیقهساعتروز
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
29

.

 ازدواج پیوندی است که انتظار می‌رود روزبه‌روز مستحکم‌تر شود و تا ابد ناگسستنی باقی بماند. این در حالی است که پیوند بسیاری از زوج‌ها در اثر ناملایمات زندگی سست می‌شود و در موارد حاد به جدایی می‌انجامد. در واقع، نافرجامی اغلب زندگی‌های مشترک به علت عدم تسلط طرفین بر مهارت‌‌ های زندگی زناشویی است و از بی‌توجهی به پیش‌نیازهای مهارتی ازدواج موفق ناشی می‌شود.

پس اگر هنوز به جرگه‌ی متأهلان نپیوسته‌اید یا در آستانه‌ی آغاز زندگی مشترک هستید و یا به دنبال رابطه با کیفیت تر با همسر خود هستید، توصیه می‌کنیم از همین امروز در پرورش مهارت‌هایی که در دوره آموزش می دهیم، کوشا باشید تا بتوانید ازدواج ثمربخش‌تری را برای خودتان و همسرتان رقم بزنید.

مدرس : دکتر الهام پورافروز، روانشناس، دکترای علوم شناختی، عضو انجمن روانشناسی آمریکا

 

بیشتر
نام آموزشگاه:مهر افروزان به آرام
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:400,000تومان
قابل پرداخت:

400,000 تومان


Remy Sharp
مهر افروزان به آرام
درباره آموزشگاه:

یکی از ویژگی های انسان موفق کسب مهارت های لازم برای مدیریت بر خود(رفتار، هیجان، ذهن و. . . ) است. با توجه به دنیای پر تنش امروز، افزایش آمار طلاق و افزایش تعداد زنان سرپرست خانوار و فرزندان تک والد و همچنین خستگیهای روزانه ناشی از فعالیتهای شغلی، اعتیاد و استرس نیاز به ابزاری است برای بالا بردن تواناییهای فردی، خانواده و اجتماعی. هدف این طرح بهبود کیفیت زندگی از منظر جسمی، ذهنی و روانی افراد از طریق آموزشهای فیزیک و ذهنی و امکاناتی است که به آنها داده می شود تا مسیر بهتری را برای زندگی خویش در پیش گیرند.

بیشتر
ناحیه شهری:پیروزی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:090220****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.beharam.ir
صفحه آموزشگاه