سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

آشنایی با بازیگریآشنایی با بازیگری

آشنایی با بازیگری

تاریخ شروع دوره:
1400/3/8
تعداد جلسات:
20
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
10:30 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
4220235
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
47

جلسه آشنایی با بازیگری
پس از ثبت نام در این جلسه، آموزشگاه برای تعیین روز و ساعت برگزاری کلاس با شما تماس خواهد گرفت.
در این جلسه:
مقدمات بازیگری و توضیحاتی در مورد این که چگونه می‌توان بازیگر شد و‌به چه ابزارهایی نیاز است و در این راه پر افت و‌خیز‌ باید‌چگونه پیش رفت تا بتوان مسیر‌موفقیت را طی کرد همچنین به لحاظ روانشناسی هنرجویان عزیز‌آمادگی‌ پیدا می‌کنند تا در برابر آموزه ها پیشرفت و‌درک‌بهتری داشته باشند

آدرس:میدان ساعت ابتدای ارتش جنوبی جنب بانک پاسارگاد بن بست فهیمی پلاک ۵۶

بیشتر
نام آموزشگاه:موسسه فرهنگی هنری سینما تئاتر تبریز(شکلک ارک)
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:رایگان
قابل پرداخت:

رایگان


Remy Sharp
موسسه فرهنگی هنری سینما تئاتر تبریز(شکلک ارک)
درباره آموزشگاه:

موسسه سینما تئاتر تبریز (شکلک ارک ) حاصل هم گرایی  آموزشگاه های هنرهای نمایشی شکلک و آزاد سینمایی ارک می باشد . 
موسسه سینما تئاتر تبریز با برخورداری از فضاها و تجهیزات آموزشی استاندارد از قبیل پلاتوهای آموزش بازیگری ، کلاس های تخصصی آموزش فیلم سازی و گریم ، استودیو صدا برای هنرجویان گویندگی و مجری گری و … و همچنین با بهره گیری از مدرسین تحصیلکرده و با سابقه در این حوزه ها بعنوان مجموعه پیشرو در این زمینه در شمالغرب کشور و نیز مرکز توجه هنرمندان حرفه ای شناخته می شود.

این موسسه علاوه بر توجه بر کیفیت آموزش هنرجویان از طریق برقراری سیستم آموزشی کارآمد و پویا ، برگزاری ورک شاپ های تخصصی ، برگزاری جشنواره های منظم هنرجویی با رویکرد معرفی نسل جدید هنرمندان در حوزه فیلم و نمایش بصورت مستمر اقدام به تولید آثار هنری با کارگردانان حرفه ای و بنام و یا مشارکت در کستینگ پروژه های فیلم و سریال و تئاتر به منظور استفاده از هنرجویان و فارغ التحصیلان خود در این پروژه ها نموده و در این راستا ضمن ایجاد انگیزش در هنرجویان برای تولید اثر از آثار آنان نیز حمایت مادی و معنوی می نماید . موسسه سینما تئاتر تبریز با شعار آموزش هنرجو و پرورش هنرمند همواره در کنار هنرجویان خود تا دستیابی به حضورشان در عرصه ای هنر بوده و در این راه از انجام هیچ کاری فروگذار نمی نماید .

بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 8
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:041355****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/sheklak
صفحه آموزشگاه