سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس نازکدوزیکلاس نازکدوزی

کلاس نازکدوزی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/22
تعداد جلسات:
24
روزهای برگزاری:
یکشنبه - چهارشنبه
زمان برگزاری:
15:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام:
090305275
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
126
بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه خیاطی جوادی برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس نازکدوزی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی جوادی
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:4,200,000تومان
تخفیف:% 10
قابل پرداخت:

3,780,000 تومان


آموزشگاه خیاطی جوادی
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه طراحی دوخت و صنایع دستی جوادی در محدوده میدان فاطمی تهران واقع شده است. مدیریت این مجموعه با خانم شهناز جوادی است که دارای عنواین مهمی مانند موارد زیر است: - عضو انجمن طراحان لباس و پارچه ایران - مدرس دانشگاه غیرانتفاعی پارس - مدرس مجتمع فنی تهران مرکز سعادت آباد - داور جشنواره مد و لباس استانی - دارای مدرک تخصصی از دانشگاه آیدین ترکیه و آکادمی HFFA ایتالیا در طراحی و اجرای کامل لباس عروس آموزشگاه جوادی دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی فعالیت میکند. در آموزشگاه جوادی خیاطی و طراحی از مبتدی تا پیشرفته، آشنایی با چرخ خیاطی همراه با شناخت آن انجام میگیرد. دوره های آموزشی خیاطی آموزشگاه عبارت اند از: - آموزش الگو سازی به روش مولر - برگزاری دوره های مقدماتی نازکدوزی برای هنرجویان مبتدی - برگزاری دوره های تخصصی شامل ضخیم دوزی، طراحی لباس های حجیم، لباس مجلسی و لباس عروس، لباس کودک و نوجوان، آموزش مولاژ (الگوسازی حجمی) و دراپینگ به صورت آکادمیک و تخصصی، ساخت مانکن به سایز شخصی، دوخت لباس کودک و نوجوان، طراحی لباس های حجیم، مدل سازی مانتو، دوخت لباس های راحتی (شومیز)، جواهر دوزی، کچه دوزی رشته های آموزشی صنایع دستی شامل: دوره های گلدوزی و تکه دوزی ماشینی و دستی دوخت های سنتی ایرانی نقاشی و چاپ روی پارچه و لباس چرم دوز این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی جوادی واقع در شهر تهران میباشد.

بیشتر
ناحیه شهری:فاطمی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021889****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.nojama.ir/
صفحه آموزشگاه