سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

نمایشنامه نویسینمایشنامه نویسی

نمایشنامه نویسی

تعداد جلسات:
30
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
16:00 الی 18:00
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
82
این دروه آموزشی توسط آموزشگاه بازیگری نارسیس و ناردیس برگزار میشود. عنوان این دوره نمایشنامه نویسی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید. هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و .... راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه بازیگری نارسیس و ناردیس
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:1,500,000تومان
قابل پرداخت:

1,500,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه بازیگری نارسیس و ناردیس
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه سینمایی نارسیس دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای میباشد و زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی فعالیت می کند. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید مجرب و تحصیل کرده اقدام به برگزاری دوره های تخصصی بازیگری تئاتر، عکاسی، زبان، موسیقی، خبرنگاری و ... نموده است. آموزشگاه سینمایی نارسیس به صورت ویژه دوره های: نمایش، موسیقی، زبان خارجی، فن بیان، شاهنامه خوانی و ... را برای کودکان 3 تا 6 سال و 7 تا 13 سال برگزار می کند. آموزشگاه بازیگری نارسیس و ناردیس در شهر اصفهان و در محله منطقه 8 واقع شده است.
بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 8
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:93579****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/CteaFo
صفحه آموزشگاه