سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

کلاس ترکیب بندی در عکاسیکلاس ترکیب بندی در عکاسی

کلاس ترکیب بندی در عکاسی

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:
یکشنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 18:15
این دوره به صورت مجازی برگزار میشود
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
111
شاید بتوان عکاسی را در سه حیطه علمی، صنعتی و هنری بررسی کرد. در ابتدا عکاسي با استفاده از اصول علمی به وجود آمد. درواقع عکاسي کشف و یا اختراع یک شخص نیست. تاریخچه عکاسی در جهان نشان دهنده اینست که عکاسی با توجه به تلاش های نو آورانه افراد مستعد در طول زمان تکمیل شده است. اکتشافات نوری، تحقیقات در زمینه کاغذهای حساس به نور و موارد بسیاری است که نتیجه تحقیقات و آزمایش های علمی نخبگان عکاسي است. این علم در صنعت گسترش یافت و توسعه ای فراگیر پیدا کرد. اساس کاردوربین عکاسی از جعبه تاریک آغاز شد که مربوط به دورانی بسیار قدیمی تر از اختراع اولین دوربین عکاسي می شود. این دروه آموزشی توسط خانه فرهنگ سیحون برگزار میشود. عنوان این دوره کلاس ترکیب بندی در عکاسی است.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:خانه فرهنگ سیحون
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:300,000تومان
قابل پرداخت:

300,000 تومان


Remy Sharp
خانه فرهنگ سیحون
درباره آموزشگاه:
مرکز فرهنگی و هنری سیحون برگزاری کلاس های عکاسی دیجیتال مقدماتی و ترکیب بندی در عکاسی آموزش انواع ساز (روزهای دوره ها هم برای هر ساز با توجه به تایم خالی استاد وهنرجو متفاوت) آموزش زبان های خارجی ترکی انگلیسی آموزش از مبتدی تا حرفه ای خانه فرهنگ سیحون واقع در شهر تهران و در محله عباس آباد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:عباس آباد
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021264****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://seyhounn.ir/
صفحه آموزشگاه