سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

نازک دوزینازک دوزی

نازک دوزی

تعداد جلسات:
12
روزهای برگزاری:
همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
19:30 الی 21:30
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
52
بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دوره توسط آموزشگاه خیاطی آزاليا برگزار خواهدشد. عنوان دوره نازک دوزی میباشد.شما میتوانید سرفصل های این دوره را در بخش سرفصل های سایت مشاهده کنید.
بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی آزاليا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:2,700,000تومان
تخفیف:% 11
قابل پرداخت:

2,403,000 تومان


آموزشگاه خیاطی آزاليا
درباره آموزشگاه:
آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی و هنرهای تزیینی آزالیا واقع در مشهد آموزشگاه آزالیا با 35 سال سابقه کار با اعطا گواهینامه رسمی و ارائه دیپلم فنی و حرفه ای موسسه هنری و صنایع دستی آزالیا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته های طراحی دوخت ، طراحی اندام ، طراحی لباس ، صنایع دستی و هنرهای تزئینی دوره های حرفه ای ، کاربردی رشته های طراحی دوخـت و دوخت های سنتی ، نقاشی روی لباس وهنـرهای دستی طراحی لباس ، آموزش الگو ساز و برشکار صنعتی و تجاری جهت تاسیــس تولیــدی با استانـدارد بین المللی آزالیا برگزار کننده همایش و شو لباس و اجرا دوره های تخصصی مدرن و متفاوت دریافت دیپلم برای دانش آموزان دریافت گواهینامه های مهاجرتی این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی آزاليا واقع در شهر مشهد میباشد.
بیشتر
ناحیه شهری:جانباز
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:51366****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/azalia
صفحه آموزشگاه