اسکیت نیمه خصوصی|اسکیت وان | نیکارو
campainAllertcampainAllert

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

اسکیت نیمه خصوصیاسکیت نیمه خصوصی

اسکیت نیمه خصوصی

تعداد جلسات:
10
روزهای برگزاری:همه روزهای هفته
زمان برگزاری:
18:00 الی 21:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
103

کلاس اسکیت نیمه خصوصی

آموزشگاه اسکیت وان - چهارراه دانشجو مشهد

  • رده سنی ۶ سال به بالا
  • داشتن اسکیت ضروری است (دریافت مشاوره از مربی دوره)

مربی:

  • آقای فرودی سرمربی مجموعه و تیم اسکیت وان
     

امروزه رشته ورزشی اسکیت نیز به عنوان یکی از ورزش های پرطرفدار در دنیا شناخته شده که برای فعالیت در آن نیاز به تجهیزات خاص و هزینه های هنگفت ندارید پس منتظر چی هستید؟ بدون هزینه زیاد و تنها با یک جفت کفش اسکیت می توان در هر مکانی اوقاتی را به خوشی گذراند و چی بهتر از این؟ تنها کافیست روی تعادل خود کار کنید تا بتوانید روی کفش های اسکیت به خوبی تعادل خود را حفظ کنید تا نیوفتید همچنین باید تمرین کنید که چگونه سرعت خود را بالا ببرید و چگونه آن را کنترل کنید.

اسکیت موجب تقویت رباط های عضلات فوقانی از جمله پا، ران، لگن، باسن وحتی عضلات کمر میشود به همین دلیل شما را از بد شکلی وچربی های اضافی این بخش های بدن رها می سازد. حرکات اسکیت ازنوع حرکات هوازی است که همانند ورزش ایروبیک در رساندن اکسیژن بیشتر به بدن بسیار موثر است .دقیقا فوایدی را از آن دریافت خواهید کرد که از انجام حرکات موزون پیاده روی و سایر ورزشهای ایروبیکی دریافت می کنید.

با توجه به محدودیت‌های کرونا در حال حاضر امکان برگزاری کلاس اسکیت عمومی وجود ندارد. شما می‌توانید به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در کلاس اسکیت مجموعه وان ثبت نام کنید و لحظاتی شاد و پر هیجان برای فرزند خود به ارمغان آورید.

بیشتر
نام آموزشگاه:اسکیت وان
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:500,000تومان
تخفیف:% 10
قابل پرداخت:

450,000 تومان

کپی شد!