عکاسی دیجیتال کد 14عکاسی دیجیتال کد 14
امکان پرداخت قسطی

عکاسی دیجیتال کد 14

تاریخ شروع دوره:
1398/11/13
تعداد جلسات:
20
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه
زمان برگزاری:
16:00 الی 18:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:

مجمتع فنی و حرفه ای آژنگ جهت تکمیل تیم دیجیتال مارکتینگ خود از علاقه مندان به هنر عکاسی دعوت به عمل می آورد تا بعد از شرکت در دوره فشرده آمادگی عکاسی و نورپردازی زیر نظر اساتید معتبر این هنر که در محل مجتمع برگزار می شود وارد بازار کار این حرفه گردند. قابل توجه است که در پایان دوره مدرک بین المللی فنی و حرفه ایی به شرکت کنندگان ارائه می شود. 

و از آثار تولید شده در دوره نمایشگاهی برپا خواهد شد 
.این موقعیت ویژه شغلی دارای محدودیت ثبت نام می باشد و اولویت با دوستانی است که با سرعت بیشتری به سمت هدف و علایقشان گام بر می دارند

 

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آژنگ
امکان پرداخت قسطی:دارد
قیمت دوره:2,100,000تومان
تخفیف:% 40
قابل پرداخت:

1,260,000 تومان


Remy Sharp
آژنگ
درباره آموزشگاه:

دوران دبیرستان بود که برای اولین بار وارد گروه نمایش دبیرستانمون شدم. از همون جا بود که فهمیدم مسیر زندگیم نه تو جبر و احتمال هست نه توی دی ان ای و کروموزم.

هنر تمام انگیزه و امیدم برای ادامه تو سختیای زندگی بود. نقاشی، انیمیشین، بازیگری، کارگردانی، مجسمه سازی، موسیقی... هر کدوم ازاین ها به بخشی از خاطرات دوران زندگیم تبدیل شد

حالا بعد از سالها زندگی و یادگیری تو هنرهای مختلف احساس می کنم که هدفم تو زندگی انتقال این تجربه هاست.

یک آموزشگاه که برام حکم یک خونه دوم رو داشته باشه و آدماش برام خانواده باشن. خانواده ایی که پیشرفت و آرزوهای تک تکشون خواسته من و رفقام باشه.

حالا آژنگ شکل گرفته با کلی امید و آرزو واسه اونایی که مسیر زندگیشون رو تو هنر دیدن. اینجا شده یک خونه و تمام آدمایی که اینجا می یان و می رن بهم کمک می کنن تا به هدفاشون برسن . حالا اینجا از بازیگری و کارگردانی آموزش می دیم تا موسیقی و طراحی و مجسمه سازی و عکاسی و فتوشاپ و 3D MAX و ICDL .

اینجا حتی واسه اونایی که می خوان مدیریت و بازاریابی و حسابداری رو هم تو دریای معلوماتشون داشته باشن مدرس خوب و دلسوز هست 

آموزش تو آژنگ که یک آموزشگاه فنی و حرفه ایی هست قراره کاربردی باشه، یعنی تمام اعضای خانواده قراره انتهای دوره تو رشته ایی که دارن آموزش می بینن یک اثر ماندگار داشته باشن.

اعضای خانواده آژنگ اونقدر برای من مهم هستند که حتی اونایی که می خوان از آموزششون به کسب درآمد برسن رو تا رسیدن به هدفشون تنها نمی ذارن و هر کاری از دستشون بر بیاد براشون انجام می دن 

یادگاری من واسه تمام اعضای خوب خانواده آژنگ بعد از اتمام دورههاشون یه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای هست که سازمان جهانی کار (ILO) اون رو تایید کرده و قابلیت ترجمه واسه رفقایی که قراره بورسیه بشن رو داره. 

من خیلی به هدفم نزدیک شدم ؛ و خوشحال می شم که تمام تلاش خانواده آژنگ رو بکار بگیرم تا شما هم به هدفاتون برسید

یا علی

ناحیه شهری:راهنمایی
آدرس: (نمایش)
تلفن:051384******(نمایش کامل)
وب سایت:www.nikaro.ir/azhang
صفحه آموزشگاه