سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

خیاطی مقدماتی نازک دوزیخیاطی مقدماتی نازک دوزی

خیاطی مقدماتی نازک دوزی

تاریخ شروع دوره:
1400/3/20
تعداد جلسات:
36
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه - پنجشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 13:00
مهلت ثبت نام:
550211276
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
39

بسیاری از ما از زمان کودکی‌مان، لباس‌های زیبایی را به خاطر می‌آوریم، که مادر مهربان‌مان از الگوهای مجله‌های خیاطی مثل بوردا یا هر مجله خیاطی دیگری، با حوصله و ظرافت و به کمک چرخ خیاطی‌اش (که آن موقعها چرخ‌های خیاطی معمولاْ از نوع سینگر یا ژانومه بودند) برای‌مان می‌دوخت، و ما می‌پوشیدیم و از پوشیدن یک لباس نو و شیک و قشنگِ دیگر کلی خوشحال می‌شدیم. قدیم‌ترها هم که مادربزرگ‌های نازنین‌مان که دسترسی به الگو و مجله و چرخ خیاطی نداشتند، به صورت ذهنی و بر حسب تجربه‌شان لباس‌ها را برش می‌زدند، یا اینکه پارچه را روی اندام فرد قرار می‌دادند و به فرم دلخواه در می‌آوردند و سپس کوک و سنجاق می زدند و در نهایت آن را با دست می دوختند. که البته باید لباس قبل از دوخت نهایی چندین بار پرو می‌شد تا به اندازه و فرم دلخواه تن شخص درآید. به تدریج با پیشرفت علم و تجربه، متدهای خیاطی مختلفی تدوین و در کشورهای مختلف رایج شد. این دروه آموزشی توسط آموزشگاه خیاطی پویندگان هنر برگزار میشود. عنوان این دوره خیاطی مقدماتی نازک دوزی است.نازک دوزی بالا تنه 10 - 15 مدل یقه شلوار 3 مدل کت دامن کت و شلوار مانتو مقنعه چادر

 

بیشتر
نام آموزشگاه:آموزشگاه خیاطی پویندگان هنر
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:3,200,000تومان
تخفیف:% 30
قابل پرداخت:

2,240,000 تومان


Remy Sharp
آموزشگاه خیاطی پویندگان هنر
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی و مدیریت خانواده پویندگان هنر رشته هایی که در آموزشگاه ارایه میشود به شرح زیر می باشد: خیاطی، شامل:نازک دوزی، ژورنال شناسی، مانتو دوزی و... برنامه ریز امور اقتصادی اجتماعی خانواده مراقبت امور بهداشت وسلامت خانواده برنامه ریز امور تغذیه خانواده برنامه ریز امور هنری درخانواده این آکادمی طراحی و دوخت از ابتدای فعالیت خود کوشیده است بهترین و به روزترین متد طراحی و دوخت را به هنرجویان آموزش داده و محیطی مناسب جهت یادگیری هرچه بهتر فراهم آورد. این آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدیریت مجموعه بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شده است کلیه دوره های مورد نیاز در زمینه طراحی و دوخت در این مجموعه ارائه می‌شود و در پایان دوره با انجام امتحان نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می گردد آموزشگاه خیاطی پویندگان هنر واقع در شهر مشهد میباشد.

بیشتر
ناحیه شهری:سید رضی
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:051360****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:www.nikaro.ir/pooyandeganehonar
صفحه آموزشگاه