نیکارو پلتفرم استعدادیابی ، هدایت تحصیلی و هدایت شغلی

با همراهی مشاورین این حوزه، پس از سنجش ها و ارزیابی های تخصصی به شما خواهیم گفت که برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود، تقویت نقاط ضعف و تمرکز بر نقاط قوت، به آموختن چه مهارت هایی نیاز دارید. در نهایت با معرفی دوره های مناسب در حال برگزاری در آموزشگاه های معتبر، بررسی روند یادگیری و پیگیری های لازم در مسیر رشد فردی، شما را در پیمودن مسیر تکامل یاری خواهیم کرد.

هدایت تحصیلی

انتخاب رشته نهم به دهم

خودتو بشناس و در مسیر درست قدم بردار

برای همه ما پیش آمده که وقت و پولمان را صرف یادگیری مهارت هایی کرده ایم که هیچ گاه نتوانسته ایم آن طور که باید و شاید از آنها استفاده کنیم. ما در نیکارو قصد داریم به شما کمک کنیم تا بدون آزمون و خطا و با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن، به سراغ یادگیری مهارت هایی بروید که استعدادش را دارید، با شخصیت و علایق شما همخوانی داشته و برای رسیدن به موفقیت های تحصیلی و شغلی برای شما بهترین گزینه ها هستند.
استعدادیابی کودکان

انتخاب درست در انتخاب رشته دبیرستان

معدلتان خوب است و همه می‌گویند وارد رشته ریاضی شوید، اما خودتان دوست ندارید؟ عاشق نقاشی هستید اما خانواده اصرار دارند که باید پزشکی بخوانید؟ اگر دانش‌آموز دوره متوسطه اول هستید و در انتخاب رشته پایه نهم به دهم دچار سردرگمی شده‌اید، بسته هدایت تحصیلی به شما کمک می‌کند.

کدام رشته دانشگاهی برای من مفیده ؟

در کدام رشته دانشگاهی ادامه تحصیل دهم؟ چه شغلی برای من مناسب است؟ کدام مسیر تحصیلی با شخصیت من سازگاری دارد؟ چطور بفهمم در چه زمینه ای استعداد دارم؟ چگونه میتوان مسیر ایده‌آل موفقیت تحصیلی و حرفه‌ای را پیدا کرد؟ از کجا بفهمم رشته‌ای که در دانشگاه خواندم برایم خوب بوده یا نه؟ و…

بهترین شغل مناسب خودت رو بشناس

انتخاب شغل یکی از تصمیمات مهم دز زندگی افراد است. پیدا کردن شغل مناسب به افراد کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و رضایت شخصی قرار گیرند. نقطه مقابل این موضوع پیدا کردن شغلی است که با ویژگی های فرد سازگاری نداشته باشد. افراد در چنین شغلی نه تنها رشد نمی‌کنند، بلکه دچار حس دلسردی می‌شوند و انگیزه خود را از دست می‌دهند. برای انتخاب شغل مناسب خود نیاز به راهنمایی دارید؟

مقالات وبلاگ نیکارو