آیا می‌دانید حل روبیک قدرت تمرکز و تصمیم‌گیری را افزایش می‌دهد؟

آیا با فواید بی‌شمار این پازل جذاب آشنایی دارید؟

مکعب روبیک؛ جادوی پرورش ذهن

                تماس با مدرس دوره
 

در دوره های آموزش روبیک چه می‌گذرد؟

مکعب روبیک یا همان پازل مکانیکی سال‌ها به عنوان یک وسیله سرگرمی شناخته میشد، اما امروزه به عنوان یک وسیله کمک آموزشی نیز از آن استفاده می‌شود. به گونه‌ای که امروزه حل مکعب روبیک به صورت تخصصی تدریس شده و مسابقات حرفه‌ای روبیک در سطح بین المللی برگزار می‌شود. شناخت و معرفی مزایای یادگیری مکعب روبیک و تنوع آن سبب گسترش و افزایش طرفداران این ورزش ذهنی شده است.

حل مکعب روبیک یکی از فعالیت‌های موثر در زمینه پرورش ذهن و افزایش حافظه است. مکعب روبیک فواید بسیار زیادی برای ذهن دارد، از جمله اینکه تصویر سازی انتزاعی را بهبود می‌بخشد و تمرکز فرد را بالا میبرد، سرعت تصمیم گیری را افزایش می‌دهد و سبب بهبود واکنش سریع در افراد می‌شود.

بر اساس تحقیقات انجام شده ثابت شده است که فعالیت‌های ذهنی نظیر پازل، روبیک و … به سلامتی مغز در تمام دوران‌های زندگی، از جمله سالخوردگی کمک می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت روبیک یکی از ابزار بهبود هوش احساسی یا EQ است. افراد می‌توانند در هر سن و سالی سراغ روبیک بروند و  کسانی که در میانسالی به بعد مکعب روبیک حل می‌کنند، از آلزایمر در امان هستند. برای آموزش روبیک باید از روبیک ۳ در ۳ شروع کنید، سپس می‌توانید سراغ روبیک‌های دیگر بروید.

مارال شایقی‌ فر (مدرس دوره)

 • دارای ۳ سال سابقه تدریس روبیک
 • آموزش بیش از ۱۰ نوع روبیک
  • روبیک ۳ * ۳
  • روبیک ۲ * ۲
  • روبیک ۴ * ۴
  • روبیک آینه ای
  • روبیک هرمی
  • روبیک فیشر
  • روبیک اسکیوب
  • روبیک استوانه ای
  • مستر مورفیکس

از شرکت کنندگان روبیک بشنوید!

روبیک فواید زیادی برای تقویت ذهن و حافظه دارد. مکعب روبیک در سال ۱۹۷۴ توسط یک مجسمه ساز مجارستانی به نام ارنو روبیک ساخته شد و در سال ۱۹۸۰ توسط بازرگانان معروف، تیلور لاکزی و تام کرمر، بنیانگزاران seven towns، به فستیوال جهانی اسباب بازی معرفی شد و جایزه بهترین پازل جهان را کسب کرد. 

آموزش مکعب روبیک فواید بسیار زیادی در بهبود عملکرد ذهنی و مغزی کودکان داراست و باعث باز شدن ذهن نسبت به رویدادها و عکس العمل سریع در برخود با آنها می‌شود.

در این ویدئو تعدادی از کودکان را می‌بینید که به واسطه یادگیری روبیک، ذهن قوی و سرعت عمل بالایی دارند و با مهارت خود در حل روبیک شما را شگفت زده خواهند کرد.

۱۰ درصد تخفیف، ویژه ثبت نام از طریق سایت نیکارو

کد تخفیف: rbk10

دوره های آموزش روبیک

روبیک ۳ * ۳ 
۸ جلسه – ۱۳۰ هزار تومان

روبیک ۲ * ۲
۳ جلسه – ۴۲ هزار تومان

روبیک هرمی ۳ * ۳ 
۴ جلسه – ۱۰۰  هزار تومان

روبیک فیشر
۸ جلسه – ۱۵۰ هزار تومان

روبیک اسکیوب
۴ جلسه – ۱۰۰ هزار تومان

روبیک استوانه ای
۴ جلسه – ۹۰ هزار تومان

روبیک توئیستی ۳ * ۳
۷ جلسه – ۱۴۰ هزار تومان

روبیک آینه‌ای ۳ * ۳
۷ جلسه – ۱۴۰ هزار تومان

روبیک آسیاب بادی
۷ جلسه – ۱۴۰ هزار تومان

روبیک ۴ * ۴
۸ جلسه – ۱۸۰ هزار تومان

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.