تا کنون رویای کارگردانی را در سر داشتید؟‌ شاید این همان فرصتی باشد که همیشه به دنبال آن بودید.

یک جلسه رایگان ویژه کاربران نیکارو!

دوره کارگردانی آموزشگاه موج نو

                تماس با آموزشگاه
 

در دوره فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی موج نو چه می‌گذرد؟

این دوره در ۲ ترم مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود. در ترم اول یا مقدماتی آموزش هنرجویان داخل بلک باکس انجام می‌شود و ۲ جلسه ورکشاپی نیز داخل سینما خواهد بود. انجام می‌شود. ترم دوم  آموزش حین فیلم‌سازی و با حضور و کمک هنرجویان صورت می‌گیرد. بنابراین در ترم پیشرفته با کمک شما یک فیلم ساخته می‌شود. سپس فیلم ساخته شده در چندین سالن به صورت خصوصی اکران می‌شود و این فرصت برای شما فراهم می‌گردد که بیشتر دیده شوید و با رزومه ای کامل برای ورود به دنیای حرفه‌ای کارگردانی قدم بگذارید.

هر ترم از ۱۲ جلسه ۲.۵ ساعته تشکیل شده است. بنابراین مجموع تعداد جلسات دوره جامع، ۲۴ جلسه است. هزینه هر ترم ۲ میلیون تومان است. بنابراین هزینه دوره جامع بازیگری که از ۲ ترم تشکیل شده ۴ میلیون تومان خواهد بود. (آموزشگاه موج نو دوره‌های دیگری نیز دارد که با تعداد جلسات کمتر و هزینه پایین تر برگزار می‌شود. برای اطلاع از این دوره‌ها با آموزشگاه تماس بگیرید)

آموزشگاه موج نو علاوه بر دوره جامع بازیگری، دوره جامع بازیگری هم دارد. این آموزشگاه همچنین دوره‌های دیگری نیز دارد که با تعداد جلسات کمتر و هزینه پایین تر برگزار می‌شود. برای اطلاع از این دوره‌ها با آموزشگاه تماس بگیرید.

علیرضا موسی زاده (مدرس دوره)

 

 • کارگردانی مجموعه‌های مختلف
  • چشم‌هایی به انتخاب
  • آینه جنون
  • همبازی
  • نگاه اول
  • ما همه با هم هستیم
  • جامانده
 • همکاری در پروژه‌های مختلف دیگر

چرا موج نو بهترین انتخاب است؟

آموزشگاه سینمایی موج نو در محدوده راهنمایی مشهد واقع شده و از بهترین آموزشگاه‌های بازیگری مشهد می‌باشد. این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و دوره‌های مختلفی برگزار می‌کند. از دوره‌های مختلف آموزشگاه سینمایی موج نو، می‌توان به آموزش فن بیان و تکنیک های سخنوری، بازیگری سینما، تصویربرداری، نویسندگی و کارگردانی، میکس و مونتاژ، عکاسی همراه با کارگاه عملی اشاره کرد.

در آموزشگاه موج نو، هنرجویان با کار گروهی و جمعی آشنا می‌شوند. هدف آموزشگاه سینمایی موج نو ایجاد بستر مناسب برای پرورش استعدادهای مستعد به شکل اصولی و اساسی بوده و از هیچ تلاشی برای تربیت هنرجویان متخصص و کارآمد با سابقه علمی و عملی بالا فروگذار نمیکند. ضمن اینکه با برگزاری دوره‌های کارگاهی و عملی، هنرجویان را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای آماده می‌کند.

 

گالری تصاویر آموزشگاه

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.