campain
Untitled-111111111ssssssssssss

همکاری با نیکارو

پلن‌های نیکارو

شرایط همکاری با نیکارو

سؤالات متداول همکاری با نیکارو

کافی است فرم درخواست همکاری را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم، همکاران ما ظرف مدت ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و جزئیات بیشتری در رابطه با روند همکاری در اختیار شما قرار خواهند داد.

با نیکارو شما می‌توانید از امکانات گسترده پنل مدیریت آموزشگاه استفاده کنید. علاوه بر آن یک صفحه اختصاصی رایگان برای شما آماده می‌شود و می‌توانید کلاس ها و دوره های خود را به بیش از هزاران کاربر در طول روز نمایش دهید.

در پلن رایگان شما می‌توانید آموزشگاه و کلاس و دوره‌های خود را به صورت رایگان به کاربران معرفی کنید. همچنین پنل مدیریت آموزشگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پلن اشتراک سالیانه در مقایسه با پلن رایگان، ۴ مزیت جدید برای شما دارد: ۱. چنانچه کاربر کلاسی را جستجو کند، دوره‌های آموزشگاه شما با اولویت بیشتری نسبت به سایر موسسات به کاربر نشان داده خواهدشد.  ۲. تیم نیکارو کاربرانی را که درخواست کلاس دارند، به شما ارجاع خواهد داد. ۳. کاربران امکان ارتباط با شما از طریق گفتگوی آنلاین را پیدا خواهند کرد. ۴. شما می‌توانید برای معرفی بهتر دوره‌های خود از محتوای ویدئویی استفاده کنید.

در پلن شتابدهی علاوه بر تمام موارد فوق، آموزشگاه شما در لیست بهترین آموزشگاه‌ها قرار خواهد گرفت و در نتایج برتر گوگل نمایش داده خواهد شد. این موضوع امکان جذب چندین برابری کاربر را برای شما فراهم می‌کند.

پنل مدیریت آموزشگاه یک داشبورد کامل مدیریتی در اختیار شما قرار خواهد داد. از امکانات این داشبورد می‌توان به تعریف و معرفی دوره‌های در حال برگزاری، مشاهده کاربران ارجاعی، مدیریت کلاس و حضور و غیاب کاربر، گزارشات متنوع مدیریتی، سامانه اطلاع‌رسانی پیامکی،  تقسیط شهریه کاربران، امور مالی و حسابداری و … اشاره کرد.

چنانچه کاربری توسط نیکارو به شما معرفی شود و به ثبت نام قطعی برسد، ۹% کارمزد از شما اخذ خواهد شد.

مبلغ اشتراک سالیانه ۱۰۰ هزار تومان و مبلغ خدمات شتابدهی بسته به مدت زمان مد نظر شما متفاوت خواهد بود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات ۸ – ۱۸ با واحد فروش نیکارو با شماره‌های ۰۹۹۱۵۷۸۶۵۹۷ و ۰۵۱۹۱۰۹۰۴۳۹ تماس حاصل فرمائید. همچنین می‌توانید فرم درخواست همکاری را تکمیل کنید و کارشناسان ما ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.