campain
رزمی تهران

بهترین باشگاه رزمی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه رزمی تهران میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

همه روزه صدها نفر علاقمند، به عنوان هنرجو در کلاس های رزمی ثبت نام می کنند. اما تنها عده معدودی از آنها این مسیر را تا رسیدن به درجات بالا ادامه می دهند.

این موضوع دلایل گوناگون و متنوعی دارد، اما شاید یکی از دلایل اصلی آن عدم تطابق پیش فرض ها و تصورات این هنرجویان با آن حقیقتی است که با آن روبه رو می شوند. گاهی اوقات نیز انتخاب اشتباه یک سبک یا کلاس رزمی و پیامدهای حاصل از آن می تواند دلیل این امر باشد.

در این مقاله ما سعی داریم باشگاه های رزمی را معرفی کنیم. و در خلال این معرفی بهترین باشگاه های رزمی تهران را نیز عنوان کنیم.

هنرهای رزمی

هنرهای رزمی به سیستم‌ها و سنت‌های مدونی از تکنیک‌ها و فنون مبارزه‌ای گفته می‌شود .که با انگیزه‌ها و دلایل متفاوتی تمرین می‌شوند؛ برای دفاع شخصی، رقابت در مسابقات، سلامتی بدنی و تناسب اندام، سرگرمی و تفریح و همچنین رشد و تعالی روحی، جسمی و معنوی.

از پرکاربردترین سبک‌های رزمی می‌توان به ساندا، جوجیتسو برزیلی، هاپکیدو، کیوکوشین ، انشین (از سبک های کاراته) و جودو نام برد. اصطلاح هنرهای رزمی بیشتر به رشته‌های رزمی شرق آسیا مانند ووشو، کاراته، تکواندو اشاره دارد. اما رشته‌های غربی همچون بوکس، ساواته، پانکریشن و انواع کشتی نیز در مجموعهٔ هنرهای رزمی قرار داده می‌شوند.

از دیدگاه سلاح، هنرهای رزمی را می‌توان به سه گروه «مسلح»، «بی‌سلاح» و «مسلح و بی سلاح» تقسیم می‌شوند. اولی مهارت‌هایی چون تیراندازی با کمان، نبرد با نیزه و شمشیرزنی را شامل می‌شود. و دومی یعنی رشته‌های مبارزهٔ بی‌سلاح بر ضربات دست و پا تأکید دارند. سومی به هنرهای رزمی اشاره دارد که علاوه بر مبارزهٔ بی سلاح، مبارزهٔ مسلح نیز وجود دارد. امروزه برخی مهارت‌های مبارزه با سلاح همچون کِندو (شمشیرزنی ژاپنی) و کیودو (تیراندازی با کمان ژاپنی) به عنوان یک رشتهٔ ورزشی تمرین می‌شوند.

کونگ فو چیست؟

واژه ی کنگ فو مربوط به هنر رزمی چینی است. اصل کنگ فو به مکانی به نام معبد شائولین برمی گردد که در آن راهبان برای سلامتی یا دفاع شخصی کنگ فو کار می کردند.

اولین معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هنان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودهیدهرما یا دا مو در چین برای تعلیم مذهبی به معبد سفر کرد و راهبان این مکان را ضعیف و بیمار یافت. دامو برای تقویت راهبان، خود را در یک اتاق به مدت 9 سال برای تفکر محبوس کرد. وی در نهایت، منجر به پیدایش یی جین جینگ یا یک سری تمرین تقویتی و انرژی زا یا هنر رزمی شائولین شد.

برخی از باشگاه های رزمی , این سبک را نیز پوشش میدهند. پس در واقع ما در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه کونگ فو در تهران نیز پرداخته ایم. اگر به شناخت کلاس کونگ فو در تهران علاقه مند هستید. تا انتها مقاله را مطالعه کنید.

رزمی تهران

باشگاه رزمی بانوان تهران

آموزش کیک بوکسنگ ، دفاع شخصی و تکواندو بانوان از مبتدی تا حرفه ای  ویژه بانوان برای همه سنین در شهر تهران مدت ها است که را اندازه شده . 
در کلاس ها به آموزش تکنیک های مبارزه ، دفاع شخصی خیابانی و همچنین آمادگی برای مسابقات و رقابت های کشوری ، قاره ای و جهانی نیز پرداخته میشود.

کیک بوکسینگ

کیک‌بوکسینگ (به انگلیسی: Kickboxing) ترکیبی از رشته‌های کاراته، موی تای و بوکس است. کیک بوکسینگ ورزشی رزمی می‌باشد که ۴۳ سال از تولد آن می‌گذرد. به‌طورکلی هدف از تمرینات کیک بوکسینگ دفاع از خود، به دست آوردن آمادگی جسمانی و هم چنین به عنوان ورزش رزمی می‌باشد. کمربندهای کیک بوکسینگ به صورت فدراسیونی به این ترتیب میباشد: سفید، زرد، نارنجی، سبز، آبی، قهوه ای، مشکی دان ۱ الی دان ۹، کمربند فایتری.

تفاوت بوکس و کیک بوکس چیست؟

بوکس و کیک بوکس تفاوت‌هایی با هم دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

بوکس

 • فقط می تواند از مشت های خود استفاده کند.
 • حق استفاده از ضربات پا را ندارد.
 • بوکسر ها دارای ضربات پای ضعیفی هستند در مقایسه با کیک بوکسر بوکس یک رشته ی قدیمی و بسیار پرطرفدار رزمی است و دارای قدمتی طولانی مدت به مدت ششصد و هفتاد سال پیش از ولادت مسیح بر می گردد.
 • در رینگ برپا ميشود .
 • بوکس یکی از نخستین ورزش هایی است که به ایران آمده است.

کیک بوکسینگ

 • در کیک بوکسینگ هم میتوان از مشت هم از ضربات پا استفاده کرد.
 • در کیک بوکسینگ کتک زدن حریفی که بر روی زمین افتاده ممنوع است.
 • کیک بوکسینگ ترکیبی از رشته های موی تای، کاراته، بوکس است.
 • کیک بوکسینگ تنها چهل و پنج سال عمر دارد.
 • شبیه بوکس در رینگ برپا ميشود .
 • همانند بیش تر ورزش های رزمی دارای کمربند( دان) میباشد .
 • این رشته با ورزش های موی تای و سانشوو تفاوت دارد.

بنابراین در باشگاه کیک بوکس در مقایسه با باشگاه بوکس حرکات متفاوتی اموزش داده می‌شود. اگر به دنبال باشگاه کیک بوکسینگ بانوان تهران یا آقایاین تهران می‌گردید، ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. تا انتها با ما همراه باشید.

معرفی بهترین کلاسهای کیک بوکسینگ تهران

بهترین کلاس کیک بوکسینگ تهران

کیک بوکسینگ یکی از شاخه های ورزش رزمی است که طرفداران زیادی دارد. در ادامه لیستی از بهترین کلاس کیک بوکسینگ تهران را برای شما اورده ایم. هریک از مجموعه های معرفی شده در لیست باشگاه های کیک بوکسینگ تهران، کلاس کیک بوکسینگ برگزار می‌کنند و شما می‌توانید در این مجموعه ها به صورت حرفه ای آموزش ببینید. تعدادی از مجموعه های معرفی شده در باشگاه کیک بوکسینگ تهران ، کلاس کیک بوکسینگ بانوان برگزار می‌کنند و برخی دیگر ویژه آقایان هستند.

آموزش هنرهای رزمی – کیک بوکسینگ

مشاهده صفحه آموزشگاه

مرکز آموزشی کیک بوکسینگ WKA

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی کیک بوکسینگ

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی کیک بوکسینگ شاهین

مشاهده صفحه آموزشگاه

اسپورت کیک بوکسینگ ایران (باشگاه غدیر)

مشاهده صفحه آموزشگاه

4.6/5 - (17 امتیاز)

26 دیدگاه دربارهٔ «بهترین باشگاه رزمی تهران»

 1. سلام من تازه رزمی رو شروع کردم میتونم یه کسه خیلی خوب رو معرفی کنم شمارمو میزارم باهام تماس بگیر ۰۹۱۲۶۱۱۷۶۷۱

 2. آیا ورزش رزمی برای کودکان خطرناک نیست؟ آیا دوره رزمی مثلا فول کنتاکت مخصوص کودکان هم دارند؟

  1. سلام دوست عزیز .
   دوره های رزمی اگر بخواد به صورت حرفه ای انجام بشه قطعا آسیبی به بدن میزنه .
   اما تعریف هرشخص از آُسیب فرق داره , ولی تمام دوره ها با استاندارد های عالی در حال برگزاری هست .

   دوره فول کنتاکت برای کودکان نیست

 3. باشگاههای ورزشی رزمی توی تهران خیلی زیادن خوبه که راهنمایی فرمودید برای ثبت نام

 4. منزل ما خیابان بهار شیراز هست و نمیدونستم چنین اموزشگاه کاراته خوبی در نزدیکی ما وجود داره. حتما مسرم رو ثبت نام میکنم از مطالب خوبتون متشکرم

 5. محمد امین

  چرا دوره های شهرای دیگه رو ندارید. من اصفهانم و دوس دارم ورزش های رزمی رو ثبت نام کنم اما نمیدونم کدوم آموزشگاه برم. فقط معرفی آموزشگاههای تهران و مشهد هست

 6. استاد طالعی توی ورزش های رزمی بی نظیر هستن. خدا حفظشون کنه.به فول کنتانکت علاقمندم. کاش تهران بودم و می تونستم از تجربیاتشون استفاده کنم

 7. سلام وبلاگ خیلی خوبی دارید. من به طور اتفاقی با وبلاگتون
  آشنا شدم و از اطلاعات خوبتون لذت بردم. ورزش های رزمی رو دوست دارم ولی به گمانم 30 سالگی کمی دیر هست که بخوای به علایقت بپردازی.شاید زمانی برای فرزندم…

 8. سلام لطفا ثبت نام انلاین دوره های رزمی تهران رو هم توی سایتتون بذارید. مرسی

 9. خیلی خوبه که باشگاههای رزمی خوب رو معرفی کردید. توی انتخاب کمک میکنه. الان دوره های رزمی توی سایتتون فعاله و میشه ثبت نام انلاین کرد؟

  1. سلام دوست عزیز .
   خوشحالیم که راضی هستید – میتونید از دو پست بهترین های مشهد و تهران رو ببینید .
   من متوجه نشدم دقیقا کدوم شهر مد نظرتون هست – اما با توجه به کامنتتون روی پست تهران ؛ باید خدمتتون عرض کنم که به زودی یکی از بهترین های تهران دوره هاشون رو فعال میکنند . منتظر بمانید

   1. حمید معدنی

    سلام ببخشید میشه یک باشگاه و استاد خوب MMAدر کرج معرفی بفرمایید

    1. سلام دوست عزیز
     ممنون که سوالتون رو اینجا با ما مطرح کردید.

     درخواست خودتون رو از طریق وب سایت نیکارو ثبت کنید. تا تیم پشتیبانی ما با شما در ارتباط قرار گرفته و نسبت به منطقه شما باشگاهی رو معرفی کنند.

     نیکارو
     درجریان یادگیری

 10. سلام آیا رشته فول کنتاکت مخصوص آقایون هست؟ میخوام یه ورزش رزمی خوب و کم خطر ثبت نام کنم میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام و وقت بخیر دوست عزیز .
   این رشته محدودیت جنسیتی نداره , اما برای ورود به هر رشته ای اگر به صورت حرفه ای وارد بشید به هرحال آسیب هایی به بدن وارد میشه .
   آمادگی جسمانی و ورزش های رزمی کمک میکنه به شما تا بدنی سلامت و قوی داشته باشید تا خیلی زود آسیب نخوره بهش .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کشف ذهن کشف استعداد

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی

 ویژه ۶ تا ۱۶ سال

*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرای روند استعدادسنجی اصلی زیر نظر نیکارو، از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی