همکاری با نیکارو

نیکارو سامانه ای برای مدیریت بهتر مدارس شما

شرایط همکاری با نیکارو

شما میتوانید برای ثبت مدرسه خود از طریق وب سایت نیکارو از بخش ارتباط با ما اقدام کنید.

سؤالات متداول

با نیکارو شما می‌توانید از امکانات گسترده پنل مدیریتی استفاده کنید. بخشی از خدمات به شرح زیر میباشد :

  • پشتیبانی اختصاصی دانش آموزان، والدین و معلمین
  • جلسات آموزشی
  • خدمات تشکیل و ارائه کلاس (کلاس بندی دانش آموزان طبق فرم مدارس)
  • دو جلسه رایگان آموزش کار با پنل به صورت آنلاین
  • اطلاع رسانی جامع و کاربردی

پشتیبان اختصاصی ؛ افرادی از تیم نیکارو هستند که به صورت تمام وقت در زمان اداری  ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰ پیگیر کارهای معلمین و دانش آموزان میباشند. در این فرآیند به تمامی سوالات والدین پاسخ داده شده و در هنگام مشکلات ؛ خانواده ها با پشتیبانی وب سایت نیکارو در تعامل خواهند بود و هیچ گونه درگیری ای برای مدیران و مدرسین پیش نخواهد آمد.

 

🔶 هنوز این خدمات به پایان نرسیده است ... برای مطالعه سایر خدمات موارد بعدی را نیز مطالعه کنید.🔶

علاوه بر مواردی که در شماره ۲ ذکر شده بود، پشتیبان ها صفر تا ۱۰۰ تعریف کلاس هایتان را به عهده خواهند گرفت. در این فرآیند کلاس ها با عناوین خواسته شده ایجاد میشوند و دانش آموزان در کلاس ثبت نام خواهند شد. دانش آموزان و مدرسین میتوانند راس ساعتی که کلاس دارند به لینک ارسال شده مراجعه کرده و با شماره موبایل خود وارد کلاس شوند.

زمانیکه تیم پشتیبانی کلاسی را تشکیل میدهد. هر دانش آموزی که در لیست آن کلاس باشد، پیامک ثبت نام شما با موفقیت انجام شد؛ دریافت خواهد کرد. این پیامک حاوی آدرس وب سایت نیکارو میباشد. دانش آموز با ورود به سایت نیکارو از بخش ورود میتواند با شماره موبایل خود وارد سایت شده و از بخش دوره های من وارد کلاس خود میشوند.

مزیت این روش در این است که دانش آموزان رمز عبور ندارند و دچار فراموشی و گیجی در هنگام ورود به کلاس نمیشوند.

همراه با پیامک یک لینک از فیلم آموزشی برای ورود که شامل موارد فوق میشود برای آنها ارسال شده که از ایرادات احتمالی جلوگیری میکند.

شماره های پشتیبانی در بخش ارتباط با من در وب سایت موجود بوده و داشن آموزان میتوانند با ما در ارتباط مداوم باشند.

برای ورود به کلاس آنلاین از طریق اپلیکیشن نیکارو یا مرورگر وب میتوان اقدام نمود که در لینک زیر دو ویدیو آموزشی قرار داده شده است، در آن لینک توضیح داده شده است که چگونه میتوان از طریق پروفایل کاربری در مرورگر وب وارد کلاس آنلاین شد:
zaya.io/vzcg5

قبل از شروع کلاس ها برای معلمین و سایر افراد کادر مدرسه جلسه آموزشی آنلاین گذاشته می شود و در آن جلسه تمام قابلیت های کلاس آنلاین توضیح داده می شود.

نیکارو تنها نماینده رسمی اسکای روم در شهر مشهد میباشد.
شما با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه در اشتراک سالیانه به مدت نه ماه , پشتیبانی اختصاصی به همراه آموزش کار با پنل در کنار تعریف کلاس ها و ثبت نام نویسی دانش آموزان مدارس و ارسال پیامک و... را دریافت خواهید کرد.

همکاری با مدارس

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.