معرفی بهترین کلاس کنکور رشت

معرفی بهترین کلاس کنکور رشت

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور رشت میپردازیم.

بومی گزینی

در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ مسئولان برگزار کننده کنکور در ایران تأکید زیادی بر سیاست‌های بومی گزینی کردند و این با اجرایی کردن این سیاست جمع زیادی از داوطلبان شایسته که محل زندگی آن‌ها در منطقه‌ای که دانشگاه‌های بزرگ کشور نبود را از ورود به این دانشگاه‌ها محروم کردند.
این سیاست با اهداف زیر در دستور کار مسئولان قرار گرفت:

کاهش مشکلات اقامتی و معیشتی دانشجویان و دانشگاه (نظیر مشکل کمبود خوابگاه، افت تحصیلی ناشی از دوری خانواده و مشکلات اقتصادی).
کاهش مهاجرت‌های درون کشوری

کنکور دانشگاه فنی و حرف‌های

همانطور که اشاره کنکور در مقاطع و رشته‌های مختلف برگزار می‌شود. کنکور دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای شامل کلیه رشته‌های فنی و حرف‌های و کار و دانش میشود که شامل دروس عمومی مانند ادبیات ۱و۲، دینی و زندگی ۱و۲و۳ و دروس پایه مانند ریاضی ۱و۲ در بعضی از رشته‌ها مانند کامپیوتر (مهندسی کامپیوتر) و الکتروتکنیک (مهندسی برق) ریاضی ۳، فیزیک ۱ و دروس‌های تخصصی در هر رشته میشود. البته در سال ۹۵ تصمیم بر آن شد که برای ورود به ۳۱ رشته فنّی و حرف‌های و کار و دانش نیازی به کنکور نباشد.

کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز آزمون‌های تقریباً مشابهی را برای پذیرش دانشجو برگزار میکرد. دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون گروه پزشکی را جداگانه از آزمون علوم تجربی برگزار میکرد. از کنکور سراسری ۱۳۹۲ این آزمون با آزمون سراسری تلفیق شد و داوطلبان فقط در آزمون سراسری با متولی گری سازمان سنجش شرکت میکنند.

معرفی بهترین کلاس کنکور رشت
معرفی بهترین کلاس کنکور رشت

معرفی بهترین کلاس کنکور رشت

آموزشگاه کنکور آفاق

توضیحات آموزشگاه کنکور آفاق رشت :

آموزشگاه کنکور آفاق از سال 1384 فعالیت خود را در شهر رشت آغاز کرد. این آموزشگاه با دارا بودن امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه کنکور دلتا

توضیحات آموزشگاه کنکور دلتا رشت :

آموزشگاه کنکور دلتا در خیابان فلسطین رشت واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده خانم مهشید صفری میباشد.

این آموزشگاه با دارا بودن امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه کنکور آرمان گستر

توضیحات آموزشگاه کنکور آرمان گستر رشت :

آموزشگاه کنکور آرمان گستر با مجوز رسمی از آموزش و پرورش فعالیت خود را در رشت آغاز کرد. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضای مناسب، امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید مطرح اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های ریاضی و فیزیک، تجربی و انسانی نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن