معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ زنجان

معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ زنجان

ابزارهای مورد نیاز ورزش پینگ پنگ

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ زنجان بپردازیمُ اما قبل از آن می‌خواهیم کمی درباره ابزارهای مورد نیاز برای این ورزش صحبت کنیم. پینگ پنگ ورزش مفرح و شادی است که بر روی میز انجام میشود. ابزارهای مورد نیاز این ورزش عبارتند از: میز پینگ پنگ، تور، توپ و راکت.

سطح میز پینگ پنگ مستطیلی به ابعاد 2.74 متر در 1.52 متر است و ارتفاع میز از سطح زمین 76 سانتیمتر می‌باشد. رنگ سطح میز پینگ پنگ تیره و یکنواخت و بدون بازتاب نور است و بوسیله یک تور عمودی به دو قسمت مساوی تقسیم شده است.

مجموعه ی تور شامل تور، پایه ها و گیرنده هایی است که مجموعه ای تور را به میز متصل می کند و ارتفاع آن از سطح میز 15.25 سانتیمتر است.

توپ پینگ پنگ، کروی شکل و از جنس سلولوئید یا مواد پلاستیکی با رنگ سفید یا نارنجی مات و بدون بازتاب نوربه قطر 40 میلی متر و وزن 2.7 گرم است.

راکت پینگ پنگ ، دارای تیغه و سطح صاف و محکم و اندازه و وزن مشخص است. بنابراین هر راکتی با هر اندازه و وزنی نمیتواند مورد استفاده قرار بگیرد. سطح راکت یکنواخت و دارای ضخامت یکسانی است. جنس چوب راکت از چوب طبیعی می باشد که برای استحکام آن از الیاف کربن و الیاف شیشه یا کاغذ فشرده استفاده میشود. رنگ یک طرف راکت قرمزمات و طرف دیگر آن مشکی مات است. هر دو طرف راکت نور را بازتابش نمیکنند و قسمتهایی از راکت که بوسیله آنها ضربه نواخته میشود دارای یک پوشش لاستیکی آج دار است.

بهترین باشگاه پینگ پنگ زنجان
بهترین باشگاه پینگ پنگ زنجان

معرفی بهترین باشگاه پینگ پنگ زنجان

افراد می توانند با استفاده از راکت و یک توپ به صورت انفرادی ( تک به تک ) یا گروهی ( دو به دو ) به انجام ورزش پینگ پنگ بپردازند. در ادامه به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ زنجان می‌پردازیم.

باشگاه پینگ پنگ شهید رضوی

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ دانشگاه زنجان

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:
معرفی کلاس زبان زنجان
معرفی بهترین کلاس آشپزی زنجان
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری زنجان
معرفی بهترین کلاس رانندگی زنجان
معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.