بهترین کلاس زبان لرستان

معرفی بهترین کلاس زبان لرستان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان لرستان میپردازیم.

چرا زبان انگلیسی آنقدر مهم است؟

روز زبان انگلیسی توسط سازمان یونسکو در سال ۲۰۱۰ پایه گذاری شد و هر ساله روز ۲۳ آوریل آن را جشن می‌گیرند. این روز را برای بزرگداشت زبان انگلیسی اختصاص داده‌اند، که یکی از زبانهای رسمی سازمان ملل است. در این روز به بزرگداشت تنوع قومیتی، چند زبانه بودن و استفاده از خود زبان پرداخته می‌شود.

روز زبان انگلیسی درباره چیست؟

زبان انگلیسی یکی از شش زبانی است که توسط سازمان یونسکو برای آن در تقویم روزی را در نظر گرفته‌اند و هدف از طراحی این روزها استفاده برابر از این زبانها است. روز ۲۳ آوریل به عنوان روز زبان انگلیسی در نظر گرفته شد چون سالگرد تولد یکی از بزرگترین نویسندگان زبان انگلیسی، ویلیام شکسپیر، است.

تاریخ زبان انگلیسی و تاثیرگذاری آن

زبان انگلیسی در طول ۱۵۰۰ سال گذشته، با شکل گیری آن در انگلیسی در قرن پنجم، و با آورده شدن آن به این کشور توسط مهاجران آنگلوساکسونی، تا به امروز در حال تکامل بوده است. انگلیسی، یک زبان ژرمنی است که به مرور زمان به یکی از تاثیرگذارترین زبانهای دنیا تبدیل شده است.

فرم اولیه‌ی آن را انگلیسی قدیمی می‌نامند، در حالی که فرمی تکامل یافته‌تر از آن را که در حدود قرن ۱۱ صحبت می‌شد را به عنوان انگلیسی میانه می‌شناسند. اختراع دستگاههای چاپ در قرن ۱۵ اولین سنگ بناهای انگلیسی مدرن را به وجود آورد، در حالی که املا استاندارد این زبان در قرن ۱۸ ام معرفی شد که به انگلیسی مدرن منتهی می‌شود.

در طول تاریخ، زبان انگلیسی تحت تاثیر زبانهای ژرمنی غرب و همچنین زبانهای رومنس بوده است. تعداد چشمیگری از کلمات زبان انگلیسی از زبانهای فرانسوی و لاتین گرفته شده است. به مرور زمان، اهمیت جهانی انگلیسی به شدت چشمگیری افزایش یافته است. تا جایی که در حال حاضر این زبان به عنوان زبان اول تجارت، دیپلماسی، علم و تکنولوژی شناخته می‌شود. امروزه زبان انگلیسی در سطح گسترده‌ای صحبت می‌شود و از اهمیتی برخوردار است که بعضی اوقات به آن زبان اصلی عصر مدرن یاد می‌شود.

معرفی بهترین موسسه زبان لرستان

 

آموزشگاه زبان آکادمی زبان اساتید

توضیحات آموزشگاه زبان آکادمی زبان اساتید لرستان :

آکادمی زبان اساتید در خیابان انقلاب خرم آباد واقع شده است. مدیریت این مجموعه بر عهده خانم شکوفه فرضی میباشد.

آکادمی زبان اساتید با فراهم کردن فضای وسیع و امکانات آموزشی پیشرفته اقدام به برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه زبان لرستان

آموزشگاه زبان کانون زبان (خرم آباد-برادران)

توضیحات آموزشگاه زبان کانون زبان (خرم آباد-برادران) :

یکی از شعبات موسسه کانون زبان ایران در چهارراه فرهنگ خرم آباد واقع شده است. مدیریت این شعبه بر عهده آقای عباس امین زاده میباشد.

این موسسه با بهره مندی از اساتید مطرح و امکانات آموزشی پیشرفته اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی و عربی برای آقایان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه زبان لرستان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شعبه خرم آباد)

توضیحات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان (شعبه خرم آباد) :

آموزشگاه زبان سفیر در خیابان انقلاب خرم آباد واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای عقیل شرفی میباشد.

این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید فرهیخته و با در نظر گرفتن فضای مناسب اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.