وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

زبان فرانسه

زبان فرانسه (le français) یکی از زبان های رومی از خانواده هندی اروپایی است. این زبان مشابه زبان هایی مثل ایتالیایی، پرتقالی، اسپانیایی، رومانیایی و برخی زبان های دیگر از زبان لاتین محاوره ای در امپراطوری روم نشات گرفته است. با توجه به رشد زبان فرانسه در سرزمین گل ها این زبان تا حدی ترکیب زبان های گل (به ویژه شمال سرزمین گل ها) و رومی به شمار می رود. زبان فرانسه از نزدیک ترین زبان به خانواده زبان های اوییل در اروپا به شمار می رود. زبان فرانسه همچنین تا حدی تحت تاثیر زبان های سلتی اقوام سلت ساکن در شمال فرانسه قرار گرفته.

زبان فرانسه زبان رسمی ۲۹ کشور به شمار می رود کشورهایی که خود را عضوی از گروه فرانکوفون (کشورهای استفاده کننده از زبان فرانسه) به شمار می آورند. زبان فرانسه به عنوان زبان اول در کشور فرانسه، بخش کبک از کشور کانادار، بخش والونیا در کشور بلژیک، غرب کشور سوئیس، موناکو، و بخش های دیگری از کانادا و ایالات متحده به شمار می رود. تا سال ۲۰۱۵ حدود ۴۰ درصد از جمعیت فرانکوفون ها در اروپا زندگی می کنند، ۳۵% از آنها در کشورهای آفریقای مرکز و جنوب آفریقا و ۱۵% آنها در آمریکای شمالی و خاورمیانه.

زبان فرانسه چهارمین زبان بزرگ اتحادیه اروپا از نظر تعداد متکمان مادری است و حدود ۲۰% از جمعیت اروپا این زبان را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند. در نتیجه استعمار قدرتمند فرانسه در قرن ۱۷ و ۱۸ بخش بزرگی از کشورهای افریقایی از زبان فرانسه به عنوان تنها یا یکی از زبان های رسمی خود استفاده می کنند و بسیاری از کشورهای آفریقایی این زبان را به عنوان زبان دوم در مدارس خود تدریس می کنند. در سال ۲۰۱۵ زبان فرانسه دارای بین ۷۷ تا ۱۱۰ میلیون صحبت کننده مادری و ۱۹۰ میلیون صحبت کننده به عنوان زبان دوم بود. در نتیجه چیزی حدود ۲۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند.

زبان فرانسه پیشینه ای بسیار غنی در فرهنگ، هنر، دیپلماسی، ادبیات و علم دارد و تاثیر بسیار زیادی بر روی بخش وسیعی از اصطلاحات این رشته ها داشته است. هم اکنون زبان فارنسه به عنوان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو، وتو، کمیته بین المللی المپیک و بسیاری از انجمن های مطرح جهانی شناخته می شود. به گفته مجله بلومبرگ و بر طبق تحقیقی در سال ۲۰۱۱ زبان فرانسه سومین زبان مفید و کاربردی در دنیای تجارت (بعد از انگلیسی و چینی ماندارین) است.

زبان فرانسه زبان اصلی سازمان ملل و اتحادیه اروپا می باشد که حدود ۲۶۰ میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از افراد به دلیل علاقه، ادامه تحصیل، مهاجرت و یا به دلیل شغل هایی که دارند اقدام به یادگیری زبان فرانسه می کنند تا بتوانند به راحتی صحبت کنند زیرا این زبان بعد از زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین زبان هایی است که در کشور، مردم آموزش می بینند اما به دلیل اینکه در تهران آموزشگاه های زیادی وجود دارد نمی دانند کدام آموزشگاه جز بهترین آموزشگاه ها می باشند به همین دلیل ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران آشنا کنیم.

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۱. آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

این آموزشگاه به دلیل سابقه ۱۵ ساله ای که دارد یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که آموزش ها به صورت ترمیک و یا فشرده می باشد که هر فردی با توجه به توانایی خود می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۲. آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار

یکی از فعال ترین آموزشگاه ها در تهران آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار می باشد که اساتید نخبه در این آموزشگاه تدریس می کنند و روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان در کلاس های زبان فرانسه ثبت نام می کنند. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تدریس انواع زبان های مختلف، توانسته است بهترین تکنیک های روز را به کار گیرد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۳. آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

این آموزشگاه با سابقه ۱۴ ساله ای که دارد جز تخصصی ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران می باشد که دوره های متعددی را برای زبان آموزان برگزار می کند. از جمله دوره هایی که این آموزشگاه برگزار می کند دوره های فشرده و نیمه فشرده می باشد که این دوره ها در سطح مقدماتی، پیش متوسطه، فوق متوسطه و تخصصی می باشند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۴. آموزشگاه زبان فرانسه قطب راوندی

این آموزشگاه در تهران ۴ شعبه دارد به همین دلیل دسترسی زبان آموزان به این آموزشگاه آسان تر است و به دلیل اینکه اساتید مجربی در این آموزشگاه تدریس می کنند این فضای آموزشی به یکی از پرطرفدارترین آموزشگاه ها تبدیل شده است. همچنین کلاس های آنلاین نیز برگزار می کنند که استقبال زیادی نیز می شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۵. آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج

در این آموزشگاه به دلیل اینکه اساتید بومی فرانسوی تدریس می کنند جز بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران شده است. بعد از اتمام دوره ها، مدارک کاملا معتبر برای زبان آموزان ارائه می دهد. همچنین این آموزشگاه علاوه بر زبان فرانسه، زبان های مختلف دیگری را نیز به زبان آموزان آموزش می دهد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

معرفی بهترین کلاس فرانسه در تهران

۶. آموزشگاه زبان فرانسه برنا

این آموزشگاه که در سال ۸۳ تاسیس شده است یکی از باسابقه ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که نزدیک ۱۸ سال است در این زمینه فعالیت می کند. آموزشگاه برنا نیز فقط در زمینه زبان فرانسه فعالیت نمی کند بلکه در زمینه زبان های مختلف دیگری نیز فعالیت می کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه