وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران می پردازیم. چند سالی است که مهاجرت مردم ایران به کشور اسپانیا آمار بالایی را نشان می دهد خب این کشور هم قانون خاص خودش را دارد ولی مهم تر از همه این است که باید با زبان این کشور آشنایی داشته باشیم. به همین منظور در دانشگاهها و مراکز آموزشی معتبر موجود در سراسر کشور این زبان تدریس می شود. معرفی کامل رشته زبان اسپانیایی عنوانیست که در ادامه این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

زبان اسپانیایی یکی از راحت ترین زبان های خارجی برای یادگیری است چون شباهت زیادی به زبان انگلیسی دارد و از آنجایی که بیشتر مردم ایران با زبان انگلیسی آشنا هستند پس به راحتی می توانند این زبان را یاد بگیرند. با یادگیری این زبان هر فردی در هر کشوری که زندگی می کند، اگر شغلی دشته باشد که شامل تجارت بین المللی، برقراری ارتباط یا جهانگردی است، به طور مشابهی فرصت های خیلی خوبی را خواهد یافت تا از مهارت های زبان جدید خود استفاده کند.

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

آموزشگاه زبان سپهر آفرین

توضیحات آموزشگاه زبان سپهر آفرین :

آموزشگاه زبان سپهر آفرین فعالیت رسمی خود را از سال 1383 ابتدا با برگزاری کلاسهای خصوصی و نیمه ‏خصوصی در قالب گروه آموزشی کهکشان آغاز نمود.‏ از سال 1387 دوره های ترمیک نیز به برنامه آموزشی ‏موسسه افزوده شد. همچنین از سال 1394 آموزشگاه کهکشان فعالیت خود را در قالب آموزشگاه سپهرآفرین گسترش داد.
این آموزشگاه با فراهم کردن فضای مناسب و امکانات بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان سروانتس

توضیحات آموزشگاه زبان سروانتس :

موسسه زبان اسپانیایی سروانتس با مدیریت دکتر نجمه شبیری و با بهره مندی از تجربیات اساتید مجرب ایرانی و بومی این رشته در محیطی آرام و مجهز در سال 1396 تاسیس شد. این موسسه ضمن برگزاری دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی آماده همکاری در ارائه خدمات مترجمی همزمان و برگزاری دوره های خارج از کشور می باشد. بهره مندی از اساتید معتبر و مشهور این رشته به موسسه امکان تدریس دوره های آمادگی سطح A1 تا C2 برای آزمون DELE را فراهم کرده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان ایران کمبریج

توضیحات آموزشگاه زبان ایران کمبریج :

موسسه زبان ایران کمبریج در شهر تهران واقع شده است. این مرکز تخصصی آموزش زبان با کسب افتخارات فراوان در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی  یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب میشود.
زبان های خارجی از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، ترکی استانبولی ، روسی ، عربی ، نروژی ، سوئدی ، هلندی ، دانمارکی و … به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برای گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران