campain
campain
معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران می پردازیم. چند سالی است که مهاجرت مردم ایران به کشور اسپانیا آمار بالایی را نشان می دهد خب این کشور هم قانون خاص خودش را دارد ولی مهم تر از همه این است که باید با زبان این کشور آشنایی داشته باشیم. به همین منظور در دانشگاهها و مراکز آموزشی معتبر موجود در سراسر کشور این زبان تدریس می شود. معرفی کامل رشته زبان اسپانیایی عنوانیست که در ادامه این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

زبان اسپانیایی یکی از راحت ترین زبان های خارجی برای یادگیری است چون شباهت زیادی به زبان انگلیسی دارد و از آنجایی که بیشتر مردم ایران با زبان انگلیسی آشنا هستند پس به راحتی می توانند این زبان را یاد بگیرند. با یادگیری این زبان هر فردی در هر کشوری که زندگی می کند، اگر شغلی دشته باشد که شامل تجارت بین المللی، برقراری ارتباط یا جهانگردی است، به طور مشابهی فرصت های خیلی خوبی را خواهد یافت تا از مهارت های زبان جدید خود استفاده کند.

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان اسپانیایی تهران

آموزشگاه زبان سپهر آفرین

توضیحات آموزشگاه زبان سپهر آفرین :

آموزشگاه زبان سپهر آفرین فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۳ ابتدا با برگزاری کلاسهای خصوصی و نیمه ‏خصوصی در قالب گروه آموزشی کهکشان آغاز نمود.‏ از سال ۱۳۸۷ دوره های ترمیک نیز به برنامه آموزشی ‏موسسه افزوده شد. همچنین از سال ۱۳۹۴ آموزشگاه کهکشان فعالیت خود را در قالب آموزشگاه سپهرآفرین گسترش داد.
این آموزشگاه با فراهم کردن فضای مناسب و امکانات بروز اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان سروانتس

توضیحات آموزشگاه زبان سروانتس :

موسسه زبان اسپانیایی سروانتس با مدیریت دکتر نجمه شبیری و با بهره مندی از تجربیات اساتید مجرب ایرانی و بومی این رشته در محیطی آرام و مجهز در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد. این موسسه ضمن برگزاری دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی آماده همکاری در ارائه خدمات مترجمی همزمان و برگزاری دوره های خارج از کشور می باشد. بهره مندی از اساتید معتبر و مشهور این رشته به موسسه امکان تدریس دوره های آمادگی سطح A1 تا C2 برای آزمون DELE را فراهم کرده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان ایران کمبریج

توضیحات آموزشگاه زبان ایران کمبریج :

موسسه زبان ایران کمبریج در شهر تهران واقع شده است. این مرکز تخصصی آموزش زبان با کسب افتخارات فراوان در عرصه آموزش بیش از ۱۲ زبان خارجی  یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب میشود.
زبان های خارجی از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، ترکی استانبولی ، روسی ، عربی ، نروژی ، سوئدی ، هلندی ، دانمارکی و … به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برای گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.