معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قزوین

معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قزوین

قزوین؛ پایتخت خوشنویسی ایران

به سبب پرورش بزرگان خوشنویسی ایران در شهر قزوین افرادی همچون میرعماد حسنی (استاد بزرگ خط نستعلیق)، میرزا محمدحسین عماد الکتاب قزوینی، میرزا محمد علی خیارجی قزوینی (اولین خوشنویسی که بسم الله را به صورت مرغ طغرا ترسیم کرد)، عبدالمجید طالقانی و ملک محمد قزوینی این شهر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شوای عالی فرهنگ به عنوان «پایتخت خوشنویسی ایران» لقب داده شده‌است. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قزوین ؛ پایتخت خوشنویسی ایران بپردازیم.

هر ساله رویدادهای بزرگ خوشنویسی در شهر قزوین برگزار می‌شود. دوسالانه خوشنویسی ایران (با حضور اساتیدی از سراسر جهان)، جشنواره خوشنویسی آیات قرآنی، جشنواره خوشنویسی غدیر و… از جمله رویدادهایی است که در شهر قزوین، پایتخت خوشنویسی ایران به وقوع پیوسته است. اکثر این رویدادها در محل موزه دائمی خوشنویسی قزوین، که در کاخ چهل ستون قزوین قرار گرفته، برگزار می‌شوند.

بهترین آموزشگاه خوشنویسی قزوین
بهترین آموزشگاه خوشنویسی قزوین

معرفی بهترین آموزشگاه خوشنویسی قزوین

این یک حقیقت است که بسیاری از افراد جامعه داشتن دست خط زیبا و خوش خطی را نشانه تحصیلات عالیه و سطح بالای سواد می دانند. به این معنا که تصور می کنند افرادی که مطالعه بالایی دارند و به طور مداوم در حال نوشتن دانسته های خود هستند، از دست خط زیباتری برخوردارند. متاسفانه بسیاری از افراد جامعه از دست خط خود راضی نیستند و این موضوع موجب نگرانی و خجالت آن‌ها می‌شود. مشکل زمانی حادتر می شود که افراد بواسطه موقعیت شغلی با نوشتن خط تحریری و خوشنویسی با خودکار، خودنویس، روان نویس و مداد مشکل داشته باشند. اگر شما ساکن شهر قزوین هستید و دوست دارید خط خوبی داشته باشید، کافیست این مقاله را دنبال کنید. در ادامه به معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قزوین خواهیم پرداخت.

آموزشگاه خوشنویسی ملک محمد

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه خوشنویسی نیرومند

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس زبان قزوین

1/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 روز مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم