وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران

زبان فرانسه

زبان فرانسه زبان اصلی سازمان ملل و اتحادیه اروپا می باشد که حدود ۲۶۰ میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از افراد به دلیل علاقه، ادامه تحصیل، مهاجرت و یا به دلیل شغل هایی که دارند اقدام به یادگیری زبان فرانسه می کنند تا بتوانند به راحتی صحبت کنند زیرا این زبان بعد از زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین زبان هایی است که در کشور، مردم آموزش می بینند اما به دلیل اینکه در تهران آموزشگاه های زیادی وجود دارد نمی دانند کدام آموزشگاه جز بهترین آموزشگاه ها می باشند به همین دلیل ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران آشنا کنیم.

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران

۱. آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

این آموزشگاه به دلیل سابقه ۱۵ ساله ای که دارد یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که آموزش ها به صورت ترمیک و یا فشرده می باشد که هر فردی با توجه به توانایی خود می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

۲. آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار

یکی از فعال ترین آموزشگاه ها در تهران آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار می باشد که اساتید نخبه در این آموزشگاه تدریس می کنند و روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان در کلاس های زبان فرانسه ثبت نام می کنند. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تدریس انواع زبان های مختلف، توانسته است بهترین تکنیک های روز را به کار گیرد.

۳. آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

این آموزشگاه با سابقه ۱۴ ساله ای که دارد جز تخصصی ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران می باشد که دوره های متعددی را برای زبان آموزان برگزار می کند. از جمله دوره هایی که این آموزشگاه برگزار می کند دوره های فشرده و نیمه فشرده می باشد که این دوره ها در سطح مقدماتی، پیش متوسطه، فوق متوسطه و تخصصی می باشند.

۴. آموزشگاه زبان فرانسه قطب راوندی

این آموزشگاه در تهران ۴ شعبه دارد به همین دلیل دسترسی زبان آموزان به این آموزشگاه آسان تر است و به دلیل اینکه اساتید مجربی در این آموزشگاه تدریس می کنند این فضای آموزشی به یکی از پرطرفدارترین آموزشگاه ها تبدیل شده است. همچنین کلاس های آنلاین نیز برگزار می کنند که استقبال زیادی نیز می شود.

۵. آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج

در این آموزشگاه به دلیل اینکه اساتید بومی فرانسوی تدریس می کنند جز بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران شده است. بعد از اتمام دوره ها، مدارک کاملا معتبر برای زبان آموزان ارائه می دهد. همچنین این آموزشگاه علاوه بر زبان فرانسه، زبان های مختلف دیگری را نیز به زبان آموزان آموزش می دهد.

۶. آموزشگاه زبان فرانسه برنا

این آموزشگاه که در سال ۸۳ تاسیس شده است یکی از باسابقه ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران است که نزدیک ۱۸ سال است در این زمینه فعالیت می کند. آموزشگاه برنا نیز فقط در زمینه زبان فرانسه فعالیت نمی کند بلکه در زمینه زبان های مختلف دیگری نیز فعالیت می کند.