وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان عربی در تهران

زبان عربی

زبان عربی یکی از ۶ زبان اصلی دنیا می باشد که در ۲۵ کشور دنیا این زبان را به عنوان زبان اصلی می شناسند. این زبان یکی از پرگویش ترین زبان های دنیا نیز می باشد که از طرف دانشگاه هاروارد به عنوان کامل ترین زبان معرفی شده است. امروزه برخی از افراد علاقه دارند تا این زبان را آموزش ببینند و بتوانند به زبان عربی صحبت کنند اما نمی دانند در تهران کدام آموزشگاه ها آموزش زبان عربی دارند که ما در این مطلب می خواهیم شما را با بهترین آموزشگاه های زبان عربی در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

ویژگی‌ های زبان عربی

زبان عربی ویژگی های زیادی دارد که ما در این مطلب به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • زبان عربی از لحاظ تنوع واژگان و اصطلاحات از جمله کامل ترین زبان های دنیا می باشد.
  • تعبیر و بیان معانی و مفاهیم بسیار پرباری دارد.
  • این زبان یکی از مستحکم ترین قواعد زبانی در بین همه زبان های دنیا می باشد.
  • یکی از مهم ترین ویژگی های این زبان این است که از اعراب برخوردار است که در هیچ یک از زبان های جهان وجود ندارد.
  • واژگان در این زبان به صورت اشتقاقی گسترش می یابد.
  • زبان عربی ویژگی های منحصر به فردی دارد که در بیشتر زبان های دنیا دیده نمی شود.

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان عربی در تهران

در تهران آموزشگاه های زیادی هستند که زبان عربی تدریس می کنند اما ما در این مطلب می خواهیم بهترین آموزشگاه های زبان عربی در تهران را برای شما معرفی کنیم تا با آگاهی کامل اقدام به آموزش آن نمایید.

۱. آموزشگاه زبان گات

این آموزشگاه یکی از معروف ترین و بهترین آموزشگاه های تهران است که چندین شعبه دارد. هدف از آموزش زبان عربی در این آموزشگاه مکالمه و ترجمه می باشد. به دلیل کمبود منابع آموزشی برای این زبان، آموزشگاه زبان گات نهایت تلاش خود را برای آموزش این زبان می کند و منابع مفید و مختصری را در اختیار افراد می گذارد.

۲. ایران کمبریج

ایران کمبریج یکی از معتبر ترین آموزشگاه های زبان در تهران است که بیش از ۱۲ زبان خارجی را اساتید با تجربه تدریس می کنند. این آموزشگاه مشاوران باتجربه ای دارد که برای زبان آموزان مشاوره می دهند تا درباره آموزش زبان درست تصمیم بگیرند.

۳. زبان آموزان پیشرو

این آموزشگاه سابقه ای ۱۸ ساله در آموزش زبان عربی دارد که به صورت عادی و فشرده برای افراد آموزش داده است. این آموزشگاه برای کسانی که می خواهند به بهترین شکل این زبان را آموزش ببینند مناسب است و همچنین توصیه می شود برای یادگیری بهتر در کلاس های خصوصی شرکت کنید زیرا در کلاس های عمومی فرصت برای یادگیری و حل تمرین بسیار کم است.

۴.  موسسه علامه قطب راوندی          

یکی دیگر از آموزشگاه هایی که در زمینه آموزش زبان عربی فعالیت می کند موسسه علامه قطب راوندی می باشد که از سال ۷۲ فعالیتش را آغاز کرده است و علاوه بر زبان عربی، زبان های مختلف دیگری مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسه و … را نیز آموزش می دهد.