وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان ترکیه ای در تهران

زبان ترکیه ای

زبان ترکیه ای از جمله زبان های پرکاربرد می باشد که حدود ۷۵ میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند و یکی از ۱۵ زبان اول جهان می باشد. امروزه افراد زیادی برای یادگیری این زبان تلاش می کنند در تهران نیز آموزشگاه های زیادی وجود دارد که این زبان را آموزش می دهند اما ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان ترکیه ای در تهران

۱. موسسه ایران کمبریج

این موسسه سه شعبه در تهران دارد که اساتید با تجربه ای در این آموزشگاه تدریس می کنند و کلاس های آموزشی زبان ترکیه ای را به صورت فوق فشرده برگزار می کنند. افرادی که علاقه دارند می توانند در ابتدا به صورت رایگان تعیین سطح شوند. هزینه کلاس های این موسسه مناسب است و کیفیت آموزشی آن ها بالاست.

۲. کلاس های موسسه زبان نگار

این آموزشگاه سابقه ای ۱۸ ساله دارد و در همه سطوح و برای همه سنین کلاس های آموزشی برگزار می کند. کلاس هایی که برگزار می کند به صورت ترمیک و فشرده می باشد و مدرکی معتبر برای زبان آموزان بعد از اتمام دوره ارائه می دهد.

۳. کلاس های موسسه آوا مهر تدبیر

این آموزشگاه به صورت تخصصی در زمینه ترکی استانبولی فعالیت می کند و یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران می باشد که کلاس ها را به شکل ترمیک و خصوصی برگزار می کند. این موسسه ۱۱ سال سابقه فعالیت در تهران دارد و تجهیزات کلاس های آن در حد مناسب می باشد و گاهی اساتید بومی نیز در این موسسه تدریس می کنند. همچنین باید گفت که این موسسه دو شعبه در تهران دارد.

۴. کلاس های آموزشگاه اسپیکان

این آموزشگاه زبان ترکیه ای برای رده های سنی بالای ۱۵ سال تدریس می کند و کلاس های آن ها به صورت ترمیک و فشرده برگزار می شود و بیشتر افرادی که برای ادامه تحصیل یا مهاجرت اقدام به یادگیری این زبان می کنند. این آموزشگاه نیز دو شعبه در تهران دارد و نسبت به هزینه هایی پرداخت می شود امکانات متناسبی دارد و اساتید با تجربه ای تدریس می کنند.

۵. کلاس های آموزشگاه پردیسان

این آموزشگاه ۱۴ سال سابقه فعالیت دارد که در تهران ۹ شعبه دارد و کلاس های ترکی استانبولی را به صورت گروهی و خصوصی در سطوح مختلفی برگزار می کنند که این زبان را اساتید با تجربه و مجربی در این موسسه آموزش می دهند.

۶. آموزشگاه کارینو

این آموزشگاه زبان ترکیه ای ۱۵ سال سابقه دارد که در شرق تهران واقع شده است که اساتید باتجربه ای زبان ترکیه ای را به صورت فشرده و فوق فشرده و فوق فشره + برگزار می کنند.

۷. مرکز فرهنگی یونس امره ترکیه

این مرکز از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران است که در محیط آموزشی نیز همه به زبان ترکی صحبت می کنند. این موسسه برای کسانی که ترک زبان هستند مناسب است. تنها ایرادی که این مرکز دارد این است که نمی توان نوع کلاس ها یا خصوصی و عمومی بودن آن ها را تعیین کرد.