وبلاگ نیکارو

بهترین کلاس شطرنج کرج

شطرنج یکی از ورزش های فکری می باشد. این بازی به وسیله مهره هایی که دارد به صورت دو نفره انجام می شود. هر یک از مهره های این بازی قوانینی دارد که باید آن قوانین را در هنگام بازی رعایت کرد. بازی شطرنج صدها سال قدمت دارد. که هر یک از دو طرف ۱۶ مهره دارند و در مقابل هم بازی می کنند. هدف از یادگیری بازی شطرنج، متفاوت است. برخی از افراد به عنوان سرگرمی و برخی دیگر برای افزایش هوش خود این بازی را انتخاب می کنند. امروزه در کشور آموزشگاه هایی تاسیس شده اند که مخصوص بازی و آموزش حرفه ای شطرنج می باشد. هدف این  کلاس آموزش شطرنج در کرج تقویت حافظه و هوش افراد می باشد. در این مطلب شما را با بهترین مدرسه شطرنج در کرج آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید و با این آموزشگاه های شطرنج کرج آشنا شوید.

بازی شطرنج

شطرنج یکی از فعالیت های ذهنی است که نیاز به قدرت تمرکز بالایی دارد. در این ورزش سلول های خاکستری  مغز کار می کند تا بتواند راهی برای حمله به حریف را پیدا کند. بازی شطرنج یکی از موثرترین بازی هایی است که می تواند ذهن کودکان را برای یادگیری آماده کند و کودکان بتوانند در هنگام مواجه با برخی از اتفاقات غیرمنتظره برخورد کنند و خودشان را به خوبی کنترل کنند و به دنبال راه حلی برای آن باشند.

فواید بازی شطرنج

بازی شطرنج مزایا و فواید بسیاری دارد که ما در این مطلب شما را با برخی از فواید و مزایای بازی شطرنج آشنا خواهیم کرد. تا بدانید که هدف از ثبت نام در آموزشگاه های شطرنج کرج چیست؟

۱- شطرنج IQ را افزایش می‌دهد

۲- شطرنج از آلزایمر جلوگیری می‌کند

۳- شطرنج هر دو طرف مغز را پرورش می‌دهد

۴- شطرنج خلاقیت را افزایش می‌دهد

۵- شطرنج حافظه را افزایش می‌دهد

۶- شطرنج توانایی حل مسئله را افزایش می‌دهد

۷- شطرنج توانایی خواندن را افزایش می‌دهد

۸- شطرنج تمرکز را افزایش می‌دهد

۹- شطرنج رشد سلول‌های عصبی را افزایش می‌دهد

۱۰ – شطرنج قدرت برنامه‌ریزی و پیش‌بینی را افزایش می‌دهد

آموزشگاه های شطرنج کرج

در کرج آموزشگاه های شطرنج زیادی تاسیس شده است که هدف این آن ها، آموزش شطرنج به صورت حرفه ای می باشد.مدرسه شطرنج حرفه ای کرج و آموزشگاه شطرنج آریا یکی از معروف ترین و بهترین مدرسه شطرنج در کرج می باشد که چندین شعبه در مناطق مختلف کرج دارد. علاوه بر آموزشگاه شطرنج آریا، آموزشگاه های دیگری مانند آکادمی شطرنج کایسا، مدرسه شطرنج اندیشمندان، مدرسه شطرنج قهرمانان، مدرسه شطرنج وزراء و … در کرج وجود دارد. ما در این مطلب برخی از مدرسه شطرنج در کرج را برای شما معرفی کردیم. امیدواریم که برای شما سودمند باشد.هدف این مدرسه شطرنج در کرج تقویت هوش و افزایش دقت افراد می باشد. که برای همه رده های سنی کلاس های آموزشی دارند. حتی می توانید برای افزایش هوش کودکان در این کلاس اموزش شطرنج در کرج ثبت نام کنید و دقت و تمرکز کودکانتان را با این ورزش بالا ببرید. همچنین این بازی برای دانش آموزان نیز بسیار مفید است و تاثیر فراوانی دارد.

بهترین آموزشگاه های شطرنج کرج

مدرسه شطرنج آریا

آدرس : کرج، گلشهر، مرکز تجاری گلشهر، طبقه آخر

بهترین آموزشگاه های شطرنج کرج

مدرسه شطرنج حرفه ای کرج

آدرس : جهانشهر، خیابان بوستان، کوچه نیلوفر، پلاک ۱۲

بهترین آموزشگاه های شطرنج کرج

مدرسه شطرنج قهرمانان

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد میدان سپاه، نبش گلستان، ساختمان تیام، طبقه سوم 

بهترین آموزشگاه های شطرنج کرج

آکادمی شطرنج کایسا

آدرس : کرج، رجایی شهر، خیابان دوم شرقی، پلاک ۷ (مجتمع تندیس)، واحد ۷


لینک های مرتبط :

۹ دلیل جهانی که چرا شطرنج یک ورزش است
۱۰ فایده بی نظیر شطرنج برای کودکان
معرفی بهترین کلاس شطرنج تهران
معرفی بهترین کلاس شطرنج مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی و ثبت آموزشگاه خود در وب سایت نیکارو با ما در ارتباط باشید .