campain
بهترین آموزشگاه نقاشی مشهد

بهترین آموزشگاه نقاشی مشهد

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه نقاشی مشهد بپردازیم، اما قبل از آن میخواهیم کمی با این هنر آشنا شویم. همچنین به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که چرا قیمت کلاس نقاشی از یک آموزشگاه به آموزشگاه دیگر بسیار متفاوت است. ما همیشه فرض میکنیم که هر آنچه زیباست هنر است . یا هنر به صورت کلی زیباست و هر آنچه زیبا نیست، هنر نیست و زشتی نفی هنر است. زیبا شناختن هنر اساس همه مشکلات ما در درک هنر است.

باور غلطی که هنوز هم در بین مردم رواج دارد و صرفا هنر را وابسته به زیبایی میکند و در این میان هنر نقاشی هم با مشکلاتی این چنینی مواجه است و خیلی از استعداد های نقاشی هنوز نتوانسته اند جسارت رونمایی از کار خود را پیدا کنند .  چرا که در میان سبک ها ؛ کلاسها و عناوین مختلفی گیج مانده اند. ما در تلاشیم تا با معرفی بهترین های مشهد در هنر نقاشی انتخاب شما را ساده کنیم .

بهترین کلاس نقاشی مشهد

بهترین‌ های کلاس نقاشی مشهد

در قسمت پایین تعدادی از برتزین های کلاس نقاشی مشهد را مشاهده می‌کنید. این کلاس‌ها از نظر سطح آموزش، اساتید و شرایط دیگر با هم تفاوت دارند که همین موضوع منجر به تفاوت قیمت آن‌ها شده است.

دلیل این همه تفاوت در قیمت کلاس نقاشی چیست؟

نقاشی یکی از هنرهای محبوب است که می تواند روحیه افراد را تغییر داده و به آن ها نگاه زیباتری بدهد و زندگی شان را زیباتر کند. چندان اهمیتی ندارد که شما در چه سطحی مشغول به فعالیت در زمینه نقاشی هستید. این کلاس ها در هر سطحی می توانند روحیه شما را بهتر کرده و شادی بخش باشند. هزینه کلاس نقاشی به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه کلاس نقاشی وجود دارد. شما در هر سنی و با هر استعداد و زمینه ای می‌توانید با جست و جو و تحقیق، کلاس مورد نظر خود را برای نقاشی پیدا کنید. هزینه ها نیز بر همین اساس تعریف می شوند.

هزینه کلاس نقاشی بر اساس تکنیک

یکی از موثرترین عواملی که هزینه آموزش نقاشی را تعیین می کند تکنیکی است که می خواهید در آن آموزش ببینید. به عنوان مثال هزینه آموزش نقاشی سیاه قلم با هزینه آموزش نقاشی روی پارچه و هزینه کلاس نقاشی رنگ روغن و هزینه کلاس نقاشی روی سفال متفاوت است. پس پیش از هر چیز شما باید شکل و تکنیکی که از نقاشی می خواهید بیاموزید را پیدا کنید. در اغلب موارد افراد به دنبال یادگیری طراحی که به نوعی همان سیاه قلم است می روند. زیرا این نوع طراحی پایه و اساس نقاشی است و در بسیاری موارد اگر دوست دارید تا حرفه ای شوید باید از همین جا شروع کنید. هیچ چیز برای شروع بهتر از یک مداد سیاه نرم نمی تواند دست شما را برای نقاشی گرم کند.

هزینه آموزش نقاشی بر اساس سطح و سن

هزینه آموزش نقاشی

دو مسئله مهم در اینجا مطرح است. مسئله اول سطح شماست. طبعا وقتی شما به دنبال آموزش های پیشرفته باشید، هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد. اولا که هزینه آموزش نقاشی حرفه ای بیشتر است و در درجه دوم شما نزد هر استادی نمی توانید این آموزش ها را فرا بگیرید و هزینه یک استاد حرفه ای و خبره بسیار بیشتر از سایر استادان است.

مسئله دیگر سن است. اغلب گفته می شود که ۴ سالگی بهترین سن برای آموزش نقاشی به کودکان است ولی تنها سنی که کودکان می توانند در آن به کلاس نقاشی بروند ۴ سال نیست. شما می توانید در هر سنی که هستید به کلاس نقاشی بروید یا فرزندتان را در هر سنی به کلاس بفرستید. نکته مهم این است که خلاقیت کودکان در کلاس های نقاشی رشد پیدا کند و ضربه نبیند. هزینه کلاس نقاشی کودکان می تواند در بازه هایی تغییر کند ولی به طور کلی نمی توان گفت که هزینه این کلاس ها از آموزش بزرگسالان بیشتر است یا کمتر. طبعا هزینه کلاس خصوصی نقاشی کودکان بیشتر است. در این کلاس ها شما می توانید اغلب معلم را به خانه دعوت کنید و در خانه آموزش ببینید. از این جهت که حواس مربی تنها در اختیار یک نفر است این کلاس ها می تواند بسیار خوب عمل کند. از طرفی دیگر یادگیری در محیط و با هم سن و سالان می تواند موقعیت مناسبی باشد. بنابراین کلاس نقاشی عمومی و کلاس نقاشی خصوصی هر یک مزایای خاصی دارند و این شما هستید که با توجه به شرایط خود می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت کلاس نقاشی بر اساس استاد

همانطور که می دانید قیمت کلاس نقاشی اساتید حرفه ای، خبره و مشهور از سایرین مربیان نقاشی بیشتر است. از طرفی دیگر خیال شما بابت آموزش راحت خواهد بود. بیشتر مواقع توصیه می شود که برای سطوح بالاتر به این اساتید مراجعه کنید و مخصوصا اگر قصد شما از یادگیری نقاشی زیباتر کردن اوقات فراغت است و قصد ندارید آن را به صورت حرفه ای و جدی ادامه دهید قیمت آموزش نقاشی حرفه ای را نپردازید. این موضوع محصوصا در رابطه با کودکان کم سن و سال صدق می‌کند. اگر می‌خواهید فرزند خود را به کلاس نقاشی بفرستید و او هیچ پیش زمینه‌ای از نقاشی ندارد، بهتر است در ابتدای کار هزینه خیلی سنگینی نکنید تا بعدتر پشیمان نشوید.

قیمت آموزش نقاشی بر اساس تعداد جلسات

آموزش طراحی و نقاشی

به طور کلی اغلب مواقع کلاس های آموزش نقاشی قیمت جلسات را به صورت ساعتی و یا ترمی محاسبه می کنند. طبیعتا هر چه زمان آموزش بیشتر باشد هنرجو باید هزینه آموزش نقاشی بیشتری بپردازد. تعداد جلسات بالاتر نیز هزینه بیشتری را شامل می‌شود.

قیمت کلاس خصوصی نقاشی به چه شکل است؟

قیمت کلاس خصوصی نقاشی طبیعتا از کلاس نقاشی عمومی به مراتب بیشتر است.  مخصوصا اگر شامل هزینه ایاب و ذهاب نیز باشد. قیمت کلاس نقاشی خصوصی برای کودکان در بسیاری از موارد کمتر از قیمت کلاس نقاشی خصوصی بزرگسالان است. قیمت کلاس خصوصی نیز اغلب به صورت ساعتی تعیین می شود و افراد بسیار زیادی مخصوصا دانشجویان و فارغ التحصیلان هنر به این امر اشتغال دارند. شما می توانید این مدرسین را از طریق کلاس های آموزشی، معرفی افراد، آگهی ها و سایت های مختلف پیدا کنید.

توجه داشته باشید که با توجه به شرایط فعلی کرونا، بسیاری از مؤسسات کلاس‌ها را به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌کنند. بنابراین اگر شما چندین نفر را جمع کنید و با هم در کلاس ثبت نام کنید، می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفهجویی کنید. در صورت تمایل به ثبت نام گروهی می‌توانید با پشتیبانی نیکارو در ارتباط باشید تا در صورت امکان تخفیف ویژه‌ای برای شما در نظر بگیرند.

برای کلاس نقاشی نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

بهترین آموزشگاه نقاشی مشهد کجاست ؟

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعداد خود و یا فرزندتان باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید . ما در این نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین آموزشگاه نقاشی مشهد بپردازیم.

آموزشگاه نقاشی آسیایی

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : کلاسهایی با سبک های مختلف

آموزش سبک های زیادی  در این آموزشگاه وجود دارد . از آن جمله میتوان به: رئالیسم، باروک، کلاسیک، امپرسیونیسم اشاره کرد .
و امروزه بیشتر نقاشی ها را با تلفیق سبکهای مختلف و رنگ های سرد و گرم آموزش میدهند .
با بیش از ۲۰سال سابقه کاری در زمینه نقاشی .


آموزشگاه هنرهای تجسمی نشان

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : کلاس های طراحی و نقاشی در سطوح مختلف


آموزشگاه نقاشی اسپهبدی

مشاهده صفحه آموزشگاه

  • توضیحات : کلاس کاریکاتور و گرافیک

دارای پنج آتلیه آموزشی است با فضائی بیش از ششصد متر مربع + کتابخانه با حدود بیش از یکهزار وپانصد جلد کتاب تخصصی وعمومی و تجهیزات آموزشی تئوری – عملی- بصری و با گلخانه در فضای باز برای کار از طبیعت وبیش از سه هزار آثار آکادمیک طراحی – نقاشی-گرافیک – کاریکاتور نمایشگاهی وبعنوان یک مرکز آموزشی غیردولتی نمونه در کشور شناخته شده است .


آموزشگاه نقاشی آذرنور

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه هنرهای تجسمی نعیمی ثانی

مشاهده صفحه آموزشگاه


ویژگی های یک آموزشگاه نقاشی خوب چیست ؟

  • اساتید برجسته
  • محیط مناسب با امکانات استاندارد
  • منطقه شهری و دسترسی آسان
  • دربرگیرنده تمام سبک ها
  • داشتن امکان ثبت نظر و بازخورد از نحوه فعالیت مربیان و عوامل

درباره کلاسهای هنری بیشتر بدانیم :

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد
معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد
معرفی کلاس هنرهای سنتی مشهد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.